Opravy komunikací a chodníků

0

Turnovské technické služby budou v nejbližší době provádět opravy těchto místních komunikací:
* Oprava chodníku Studentská – Brigádnická ul. Dlouhodobě požadovaná oprava chodníku spojující sídliště u nádraží a Daliměřice. Částečně bude prováděno z betonové dlažby uložené ve skladě (druhotné využití materiálu). Cena 42 tis. Kč bez DPH.
* Oprava rozpadlého schodiště v Perlové ulici – za kotelnou. Nahrazení stávajícího rozpadlého schodiště rampou s asfaltovým povrchem. Kromě zlepšení průchodu pěších dojde i ke zlepšení pohybu techniky v rámci zimní údržby a zeleně. Cena 76 tis. Kč bez DPH.
* Oprava rozpadlého schodiště v Daliměřické ulici (za Coopem). Nahrazení stávajícího rozpadlého schodiště rampou s asfaltovým povrchem. Kromě zlepšení průchodu pěších dojde i ke zlepšení pohybu techniky v rámci zimní údržby a zeleně. Cena do 40 tis. Kč bez DPH.
* Lokální opravy dláždění na pozemku budoucího parkoviště vedle železniční stanice. Nově zakoupený pozemek města, určený po opravě k dlouhodobému parkování osobních automobilů. Jde o lokální opravy dláždění po překopech, vyrovnání propadlin, vyčištění náletů, úklid. Vytvoření 36 parkovacích míst a propojení prostoru u terminálu a Krátké ul. Cena 400 tis. Kč bez DPH. Dokončeno bude na jaře 2020.
* Oprava cesty k úpravně vody Dolánky (Na Teplici). Oprava stávající cesty recyklátem. Cena 120 tis. Kč bez DPH.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.