Olympijští vítězové z „dívčí“ školy

0

Polovina školního roku je za námi, děti čekají příští týden jarní prázdniny, teď všichni žijí olympiádou v Koreji. A my bychom se chtěly podělit i o radost, kterou nám udělali naši žáci naší školy na okresním kole olympiád v cizím jazyce.
V okresním kole olympiády v anglickém jazyce zvítězila v kategorii starších žáků (9. tříd) Natálie Donecová, v kategorii mladších žáků (7. tříd) zvítězila Viktorie Drbohlavová. Stejně skvěle si vedli i němčináři – Tereza Houšková vyhrála v okresním kole v německém jazyce starší kategorii, Kája Srnová vyhrála mladší kategorii a Tereza Havlásková přidala ještě druhé místo. Všem ještě jednou blahopřejeme a doufáme, že nadšení pro cizí jazyk je bude provázet i nadále.
Pavla Mlejnková a Michaela Vlčková, učitelky ZŠ 28. října

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.