O čem jednali turnovští radní?

0
* V rámci projektu revitalizace zahrady bude mít Mateřská škola a Základní škola Sluníčko zahradu v přírodním stylu. Děti se tak mohou těšit, že se stávající prostor v srpnu až říjnu 2014 změní na zahradu s přírodními herními i vzdělávacími prvky. Ty zrealizuje firma TR Antoš za nabídkovou cenu 1.829.256 Kč včetně DPH. Získaná dotace pokryje 90 % uznatelných nákladů.
* Stavební akce „Průchod Františkánskou zahradou a rekonstrukce komunikace Na Sboře“ nezaujala žádnou firmu natolik, aby se přihlásila do výběrového řízení. Proto radní schválili nové výběrové řízení, kdy bude každá akce realizována zvlášť.
* Díky možnosti získání dotace ve výši 12 – 13 milionů korun rada města přijala usnesení na realizaci fotbalového hřiště s umělým povrchem. Z navrhovaných lokalit v ulici 1. máje, ulici Koškova a pozemku v Maškově zahradě byla vybrána Koškova ulice. V souvislosti s tím bude muset být zpracována studie odtokových poměrů v této ulici.
* Z Operačního programu Životní prostředí obdrží město dotaci na rekonstrukci veřejné zeleně u dopravního terminálu a tržnice v Nádražní ulici a na zahradě mateřské školy v ulici 28. října.
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.