Nová kniha pro fotbalové příznivce

0

Nedávno vyšla nová publikace – ČERNÁ SVINĚ 3 aneb Víno, ženy a řew, která volně navazuje na prvotinu sportovního redaktora Karla Vodrážky – Černá svině II, věnovanou regionální masové kopané. „A protože už se kácí v našem lese a výkonnostní fotbal jde pomalu, ale jistě do kytek, bylo načase vzít zase do ruky pero a vzdát hold všem těm bezejmenným lidem, co se kolem regionálního fotbalu zatím stále ještě točí,“ říká autor, jenž s lehkou nadsázkou bilancuje svůj fotbalový život, který výrazně ovlivnil také celý jeho život osobní. Po Fair play zastavení se v Pivovaru Rohozec se pochlubí vysvědčením z I. A třídy v Košťálově a pokusí se na správnou víru obrátit zvony s míčem místo srdce v Rovensku.
Kouzelná je zastávka v železničním depu pod Pantheonem, kde žádná z autorových, našich a vašich hymen nezazněla, aby vzpomněla Pepika Hnátka a spol.
Třešničkou na předloženém fotbalovém dortu je autorovo působení ve třech ženských týmech, které mu názor na soužití mužů a žen jako takové převrátily zcela od základu a jednou provždy naruby.
Knihu můžete zakoupit v obchodu STANĚK Sport v Hluboké ulici a také v restauraci Bowling Sedmihorky či v Baru Chance v Jiráskově ulici. Publikace je v prodeji nově také v Knize Českého ráje paní A. Radoušové a také na některých regionálních fotbalových stadionech. A jak je autorovým celoživotním zvykem, část výtěžku z prodeje se vrátí zase zpátky do fotbalu!

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.