Nabitý víkend: Od Křesťana po Romy!

0

V pátek 16. září začínají víkendové oslavy 640 LET MĚSTA ROVENSKA POD TROSKAMI. Od 20.00 hodin vystoupí v Country saloonu V jeteli v Ploukonicích ROBERT KŘESŤAN A DRUHÁ TRÁVA. Proběhne i křest CD natočeného v Nashvillu, přijede host Peter Rowan (USA). Bude se zde natáčet DVD Druhá tráva LIVE!
V sobotu 17. září se můžete vydat na náměstí na ochutnávku všech druhů ROHOZECKÉHO PIVA, ve 14.00 hodin tu začíná CYKLOVYJÍŽĎKA S PRŮVODCEM KRAJEM KOLEM JIZERY. V Dolánkách je připraven zábavně sportovní program pro děti a dospělé „SKOKEM DO DOLÁNEK“ V Muzeu Českého ráje se uskuteční  FESTIVAL ROMSKÉ KULTURY V TURNOVĚ. Celodenní program vyvrcholí podvečerním koncertem kapely Mário Bihári a Bachtale Apsa a večerní projekcí filmu Smradi. Na zámku Sychrov je čaj o páté a noc alchymistů. V neděli proběhnou dny DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ 2011 na hradě Valdštejně, od 17.00 hodin bude v synagoze přednáška. Kulturní servis podrobně ZDE.
Ze sportovních nabídek jsou tu pozvánky na házenou a na fotbal (v neděli se v Turnově hraje divize!). V pondělí 19. září pořádají v Pěnčíně BĚH NADĚJE 2011. Sportovní pozvánky ZDE.

Sdílet

Autor článku

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.