Nabitý víkend: Od Křesťana po Romy!

0

V pátek 16. září začínají víkendové oslavy 640 LET MĚSTA ROVENSKA POD TROSKAMI. Od 20.00 hodin vystoupí v Country saloonu V jeteli v Ploukonicích ROBERT KŘESŤAN A DRUHÁ TRÁVA. Proběhne i křest CD natočeného v Nashvillu, přijede host Peter Rowan (USA). Bude se zde natáčet DVD Druhá tráva LIVE!
V sobotu 17. září se můžete vydat na náměstí na ochutnávku všech druhů ROHOZECKÉHO PIVA, ve 14.00 hodin tu začíná CYKLOVYJÍŽĎKA S PRŮVODCEM KRAJEM KOLEM JIZERY. V Dolánkách je připraven zábavně sportovní program pro děti a dospělé „SKOKEM DO DOLÁNEK“ V Muzeu Českého ráje se uskuteční  FESTIVAL ROMSKÉ KULTURY V TURNOVĚ. Celodenní program vyvrcholí podvečerním koncertem kapely Mário Bihári a Bachtale Apsa a večerní projekcí filmu Smradi. Na zámku Sychrov je čaj o páté a noc alchymistů. V neděli proběhnou dny DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ 2011 na hradě Valdštejně, od 17.00 hodin bude v synagoze přednáška. Kulturní servis podrobně ZDE.
Ze sportovních nabídek jsou tu pozvánky na házenou a na fotbal (v neděli se v Turnově hraje divize!). V pondělí 19. září pořádají v Pěnčíně BĚH NADĚJE 2011. Sportovní pozvánky ZDE.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.