Na Kapličku v Prackově se vybralo 25 tisíc!

0

V sobotu 27. srpna uspořádalo Občanské sdružení za záchranu kapličky v Prackově rockový minifestival MÍROVÁ FEST 2011. Akce se konala v sokolovně ve Vesci pod Kozákovem, kterou zdarma poskytla TJ Sokol Vesec. Prodalo se 170 vstupenek, přičemž skoro polovina návštěvníků využila „šťastné hodinky“ se zvýhodněným vstupným. Potěšilo nás, že lidé, kteří nemohli přijít, nebo akce neodpovídala jejich hudebnímu vkusu, posílali vstupné po svých známých a příbuzných. (Je to zvyk, který dřív býval na vesnici běžný, ale dnes už se s ním takřka nesetkáváme).
Večer měl spád. Rockeři z Turnova (Let’s Blues, Rubbish, Nothingham) návštěvníky zaujali stejně jako vystoupení tanečnic ze skupiny Sharefa, které připomínaly díky svému líčení mýtické bytosti. Zhruba o půlnoci došlo na slosování vstupenek, hlavní cenou byl tandemový let padákem od školy paraglidingu Fly 4 you. Festival poté zakončila diskotéka plná osvědčených hitů.

S potěšením můžeme oznámit, že celkový výtěžek akce dosáhl 25 tisíc korun. Tyto prostředky budou využity na opravu interiéru kapličky (zrenovování oltáře a dalšího původního mobiliáře).

Děkujeme všem partnerům, sponzorům a pořadatelům. Ukázalo se, že je mezi námi dost těch, kterým není jejich okolí lhostejné!

Za pořadatele: Šárka Votrubcová, Sara.Votrubcova@seznam.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.