MUDr. Richard Lukáš bude pokračovat jako šéf Krajské nemocnice Liberec

0

Včerejší dozorčí rada Krajské nemocnice Liberec na svém zasedání jednomyslně schválila prodloužení mandátu dosavadního předsedy představenstva a generálního ředitele MUDr. Richarda Lukáše. „Těší mě, že dozorčí rada takto jednoznačně vyjádřila MUDr. Lukášovi plnou důvěru a potvrdila spokojenost s tím, jak KNL pracuje a kam se vyvíjí. Přeji mu hodně úspěchů, soudržný tým a samozřejmě dobré zdraví“, řekla po hlasování Lena Mlejnková, předsedkyně dozorčí rady KNL. Mandát na členství v představenstvu je na tři roky a do pozice předsedy ještě bude muset být představenstvem zvolen.

„Děkuji za důvěru,“ prohlásil bezprostředně po své volbě MUDr. Lukáš. „Já a celý můj management budeme pokračovat v rozvoji a udržení vysoké kvality zdravotní péče v KNL a dokončíme projekt Centra urgentní medicíny.“

MUDr. Richard Lukáš, Ph.D., se narodil 27. dubna 1953 v Praze a vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové. V Krajské nemocnici Liberec pracuje od roku 1978, kam nastoupil nejprve na oddělení chirurgie. Od roku 2003 byl primářem spinální jednotky a od roku 2007 vedl jako přednosta Traumatologicko-ortopedického centrum se spinální jednotkou. Později působil jako lékařský ředitel, a roce 2007 se stal předsedou představenstva a generálním ředitelem.
(Zdroj: TZ KNL)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.