Mistrovství Českého ráje ve štafetách

0

Pořadatelé týmových štafet 250 ČESKÝ RÁJ připravili pro podzimní závod sportovní lahůdku. V hlavní kategorii budou obhájci titulu, team WHY NOT, vyzváni ambiciózním týmem KALOKAGATHIA, vítězem VLTAVA RUN z loňského roku a letošního RUN LABE RUN. Do souboje se přidá první štafeta HORY BORY 2020, tým AC GOMANGO. Na startu se tak sejde elitní skupina vítězů těch největších štafetových běhů v Čechách. Pětice týmů do elitní vlny vystartuje společně ve stejný čas, čímž ještě zvýší atraktivitu tohoto sportovního klání.
Závod 250 ČESKÝ RÁJ probíhá po celém území Českého ráje od pátečního odpoledne 17. září do následujícího sobotního večera. Jedná se o štafetový závod pro osmičlenné týmy, kdy každý z běžců absolvuje třikrát zhruba 10kilometrový úsek nádhernou krajinou Českého ráje. Celkem tedy přibližně 250 kilometrů, proto „dvěstěpadesátka“.
Celkem se na startu sejde 80 týmů. Start a cíl závodu je umístěn do kempu Sedmihorky. Více informací, detailní popis trasy a další zajímavosti naleznete na webu https://250cr.cz nebo Facebooku https://www.facebook.com/250ceskyraj

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.