Liberecký kraj zve seniory do Kulturního centra Střelnice

0

Také tento rok pořádá Liberecký kraj pod názvem Oslavy Mezinárodního dne seniorů v pěti městech v průběhu října kulturní zábavná odpoledne pro starší generaci. Vloni se uskutečnil v Liberci, Jablonci nad Nisou, České Lípě, Semilech a Turnově jejich první ročník. Letos se mohou senioři z Turnova přijít pobavit 18. října od 15.00 hodin do KC Střelnice. Vstup je zdarma.
Oslavy Mezinárodního dne seniorů proběhnou ve všech městech pod záštitou náměstka hejtmana pro sociální oblast Pavla Svobody. V Turnově návštěvníky čeká zábavný program s písničkami. Jeho součástí se stane také krajské kolo soutěže Babička roku. V ní předvedou starší dámy, že i ve vyšším věku může být žena krásná, šikovná a v něčem výjimečná.
Vítězky krajských kol se blýsknou 18. listopadu na Výstavišti v Olomouci v celostátním klání Babičky roku. Záštitu nad krajským kolem, které se v Libereckém kraji uskuteční poprvé v historii, převzal hejtman Libereckého kraje Martin Půta.
Oslavy Mezinárodního dne seniorů pořádá Liberecký kraj jako dárek seniorům k jejich svátku a současně jako poděkování za to, co vykonali a stále vykonávají pro celou společnost. „Zvu všechny Turnovany, aby se přišli pobavit. Věřím, že program, který jsme jim připravili, se jim bude líbit. Sám jsem moc zvědavý na soutěž Babička roku, na to, co zajímavého nám účastnice soutěže předvedou,“ řekl náměstek hejtmana Pavel Svoboda.
V několika dalších městech, kde se oslavy také konají, ocení Krajská rada seniorů nejaktivnější seniorky a seniory z daného města. V Liberci navíc vyhlásí Liberecký kraj vítězky III. ročníku ankety Pečovatelka roku.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.