Letní Open Air koncerty v regionu Turnovska

0

Léto se blíží a s ním i hudební akce konané pod širým nebem. Na nádvoří rohozeckého pivovaru se letos uskuteční dvě akce pod názvem ROCK V PIVOVARU.
* Čtvrtek 6. července: TRAKTOR, SEVEN.
* Sobota 19. srpna: ŠKWOR, CURLIES, POST-IT. Kapela Škwor vyráží na speciální festivalové turné k 25.výročí svého založení. Na vystoupení zazní průřez celou její dosavadní tvorbou a také „ochutnávka“ z nově připravovaného alba. Rohozec je jedinou zastávkou kapely v našem regionu.

Další akcí, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít, je Open air léto s Chinaski.
* Pátek 25. srpna: CHINASKI a host. V překrásném prostředí zámku Sychrov vystoupí kapela Chinaski, která zahraje to nejlepší ze svého repertoáru. Hity, které máte nejraději, i novinky z desky Frihet. Navíc pro vás kapela bude mít jedno „kapelní“ překvapení. Vstupenky jdou na dračku a prodávají se v několika vlnách. Čím dřív si je pořídíte, tím levnější je budete mít.

Důležitá informace ohledně předprodeje vstupenek na všechny tři koncerty: Nejlevnější vstupenky zakoupíte v Trafice u Vildy v Turnově ve Skálově ulici. Cena vstupenek zde bude neměnná a bez manipulačních poplatků po celou dobu předprodeje! Dále vstupenky můžete pořídit on-line v síti TicketLIVE.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.