Lékárna U Terminálu má nové parkoviště

0

Že se nevyužitý objekt bývalého družstva Sněžka ve dvoře za kubistickým domem u nádraží nedávno proměnil v moderní komerčně využitou stavbu, je veřejnosti již dostatečně známo. Své místo zde našly podnikatelské subjekty, ordinace tu mají privátní lékaři, v přízemí je Lékárna U Terminálu.
Co donedávna chybělo, byl upravený prostor před vstupem. Nyní je dvůr nově vydlážděn, což pochvalně kvitují motoristé i chodci. „Naše lékárna slouží pro běžný výdej léků i léků připravovaných individuálně. Zákazníci si u nás mohou obstarat zdravotní potřeby, ortopedickou, či speciální obuv, několikrát ročně máme v naší provozovně zapůjčený přístroj pro proměřování plochonoží I-Step. Máme radost z nově zrekonstruovaného dvora s rozšířeným parkovacím místem pro zdravotně hendikepované a dvěma vyhrazenými místy pro návštěvníky lékárny. Benefitem navíc jsou výrazné slevy na doplatcích pro všechny naše zákazníky,“ uvádí Zuzana Šreiberová z Lékárny U Terminálu.
Lékárna je otevřená ve všedních dnech od 7.30 do 17.00 hodin a platit je zde kromě hotovosti možné jak platební kartou, tak i různými poukázkami typu Sodexo, Cadhoc, Edenred, Benefit +, Benefity… (PR)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.