Koupaliště je připraveno na 9. sezonu. Otevření přijde s hezkým počasím!

0

Na dnešek bylo naplánováno otevření turnovského koupaliště v Maškově zahradě. Vše je na koupací sezonu připraveno, ale výstrahy meteorologů a přicházející vydatné deště otevření oddálily zřejmě do příštího týdne.

„Koupaliště je po všech stránkách připravené, letos to šlo hladce, čerpadla byla spuštěna bez problémů. Před zahájením sezony jsme zvládli kompletní údržbu trávníků, natřít herní prvky pro děti, opravit motokáry nebo zastřešit venkovní pódium,“ vyjmenoval Tomáš Špinka, manažer Sportovně rekreačního areálu Maškova zahrada. Jak dodal, počítá se, že venkovní pódium bude využité více než vloni, neboť zde bude ve spolupráci s Kulturním centrem Turnov probíhat promítání filmů.
Na dobu letních prázdnin přibudou v areálu animační programy a úplnou novinkou budou služby jako třeba sportovní masáže. V červenci začne na zkoušku fungovat v časných ranních hodinách plavání.
S ohřevem vody ve velkém bazénu již začalo pomáhat 14 solárních bloků na střeše, díky kterým má voda v Maškově zahradě brzo fajn teplotu. Letos na slunečné louce u bazénů přibyla zhruba desítka nových stromů, které budou za pár let vytvářet přirozený stín.
Do poloviny června bude mít koupaliště mimosezonní režim, tzn. že bude ve všední dny otevřené v odpoledních hodinách od 14.00 do 19.00 hodin za sníženou cenu vstupného. Od poloviny června do konce srpna vypukne hlavní sezona s celodenním otevřením od 9.00 do 20.00 hodin.
Fungování koupaliště je závislé na počasí, takže pokud nebudou teploty na koupání, plánovaná otevírací doba se bude měnit. Aktuální informace najdete vždy na webových stránkách www.maskova-zahrada.cz nebo na facebooku areálu.
Cena vstupného zůstává stejná jako vloni!
Zdenka Štrauchová, PR Městské sportovní Turnov

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.