Když může, pomůže! Liberecká ADRA spouští webové stránky charitativních obchodů

0

Nezisková organizace ADRA spustila nové webové stránky www.adraobchody.cz. Představují charitativní obchody v Liberci a v Turnově. „Myšlenka charitativních obchodů je velmi jednoduchá, ale současně velmi účinná, podílet se na dobročinnosti může doslova každý. Někdo může darovat, někdo nakupovat, ale všichni vlastně pomáhají. Poskytují pomoc jiným lidem, kteří ji skutečně potřebují,“ říká vedoucí regionální pobočky ADRY Michal Čančík.

Výdělek z prodeje míří přímo k dětem, seniorům nebo na podporu dobrovolnictví. „Jde o jednoduchý nápad, který si zaslouží dobrou propagaci,“ dodává Martin Chudoba z digitální agentury SEMTIX.cz, která stránky postavila zdarma v rámci podpory neziskovek. „Pomůžeme i s další propagací, protože nás spolupráce těší. Lidé z ADRY to myslí skutečně upřímně a vážně.“

ADRA provozuje v Libereckém kraji tři obchody. Dva v Turnově – jeden v Pasáži Kinský v Hluboké ulici a druhý v Nádražní ulici – a jeden v Liberci. Brzy k nim přibude další obchod v Rumburku, a pevně věříme, že nebude poslední. Mapu obchodů najdete na nových webových stránkách. Pokud se chcete zapojit do pomoci i vy, navštivte stránky a získejte další informace.
Milena Čančíková, vedoucí charitativních obchodů, Dobrovolnické centrum ADRA Liberec
milena.cancikova@adra.cz, www.adraliberec.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.