Kam na svátek 1. května?

0
Do redakce TvA dorazily pouze dvě pozvánky na akce 1. května na Turnovsku. Oficiální oslavy v režii KSČM na náměstí, ani neoficiální, které bývaly pod patronací hospodského ze Zatáčky, se patrně nekonají (nepodařilo se ověřit)… Přesto, jestli počasí dovolí, bude zítra kam jít:
Středa 1. května
* HRAD VALDŠTEJN: MÁJ. Melodram Zdeňka Zahradníka na nesmrtelnou báseň Karla Hynka Máchy nastudovali pražští umělci Gabriela Filippi (Jarmila), Ernesto Čekan (Vilém) a Filip Sychra (básník). Ze zvukového záznamu hrají Bohuslav Matoušek a Josef Kekula – housle, Jan Pěruška – viola, Sebastian Toth – violoncello, Ivana Pokorná – harfa a Zdeněk Zahradník – klavír. Začátek ve 14.00 hodin.
* OBČANSKÉ SDRUŽENÍ OCHRANA KLOKOČSKÝCH SKAL a kastelánka hradu Rotštejn zvou veřejnost na malou výstavu dokumentárních fotografií „Ohlédni se, člověče“, která mapuje čtvrt stoletím činnosti dobrovolníků v PR Klokočské skály a na hradě Rotštejn. Výstava bude probíhat na hradě v řádné otevírací době ve dnech 1., 4., 5., 8., 11. a 12. května. V případě deště se akce daný den nekoná a hrad zůstává uzavřen!
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.