Infocentrum na náměstí se bude stěhovat

0

Regionální turistické informační centrum na náměstí zůstává v rámci nouzového stavu otevřené pro veřejnost v běžných otevíracích hodinách. Ruší se Den íček, který byl vyhlášen na 24. října. Od 26. října bude RTIC z důvodu přestavby a stěhování do náhradních prostor uzavřeno. V náhradních prostorách ve Skálově ulici čp. 84 (naproti muzeu) bude pro vás otevřeno v nezměněných otevíracích hodinách od 2. listopadu.
Zahájení stavebních prací v prostorách na náměstí je stanoveno na 1. listopad, hotovo má být do konce května příštího roku a do 15. června 2021 by měl být dokončen i interiér. Snad se vše podaří a nová prázdninová sezona proběhne již v nových prostorách.

Hrad Valdštejn je od pondělí 12. října na základě vládního nařízení uzavřen a zároveň jsou zrušeny všechny plánované akce. Jestli bude otevřeno poslední týden v říjnu či se zde budou konat tradiční adventní, vánoční či novoroční akce, se zatím neví. Doporučujeme sledovat webové a facebookové stránky (www.hrad-valdstejn.cz, www.facebook.com/valdstejnhrad).
Eliška Gruberová, turnovské památky a cestovní ruch

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.