Demolice mostu u Čtveřína zcela uzavře dálnici D10, věnujte pozornost dopravním opatřením!

0

V noci ze 13. na 14. dubna bude zcela uzavřena komunikace D10 u obce Čtveřín. Důvodem je plánovaná demolice mostu. K uzavírce D10 dojde v sobotu 13. dubna od 19.00 hodin do neděle 14. dubna přibližně do 9.00 hodin.

Tato krátkodobá uzavírka bude platit v obou směrech, tedy jak ve směru na Prahu, tak do Liberce, resp. Turnova.

K uzavření úseku komunikace dojde mezi sjezdy na obce Příšovice, Svijanský Újezd a Ohrazenice. V závislosti na této uzavírce budou v daném úseku a na příjezdových trasách provedena další opatření a omezení z důvodu přípravných a dokončovacích prací projektu. Bude se jednat především o úpravy rychlostních limitů, svedení dopravy zúžením do jednoho jízdního pruhu nebo úpravy dopravního značení objízdných tras.

Objízdná trasa bude vedena ze strany od Liberce přes Turnov – Přepeře – Příšovice a zpět.

Na dodržování dopravního zákazového značení a na kontroly v rámci dohledu nad bezpečností a plynulostí v silničním provozu budeme dohlížet Policie ČR v rámci činností služby dopravní policie. Zároveň bude kontrolovat také dopravu na objízdných trasách v době plánovaných dopravních omezení.

„Žádáme řidiče o shovívavost s možnými komplikacemi v rámci plynulosti provozu, žádáme o respektování dopravního značení a pokynů policistů,“ uvádí Vojtěch Robovský z oddělení tisku a prevence KŘP v Liberci.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.