Chcete nádoby na tříděný odpad dovézt zdarma domů? Objednejte si je co nejdříve

1

Systém odděleného sběru tříděných odpadů v Turnově bude zahájen na začátku listopadu. Pokud bydlíte v rodinném domě či menším bytovém domě, můžete si od města zapůjčit popelnice na tříděné odpady.
Konkrétně je možná zápůjčka popelnic na plasty, papír a bioodpad. Pokud jste si nádoby ještě neobjednali, máte o ně zájem a chcete využít možnosti nechat si je přivést v rámci hromadného rozvozu zdarma domů, objednejte si je co nejdříve. Do pondělí 4. října 2021 je možné v objednávce nádob zvolit hromadný rozvoz. Ti z vás, kteří budou nádoby objednávat později, si mohou volit pouze ze dvou možností – osobní vyzvednutí v technických službách, nebo doprava na adresu individuální (objednání v TST za poplatek 250 Kč).

Termín zahájení rozvozu nádob do domácností je 16. října 2021. Od tohoto data budou rozvozy probíhat o víkendech v době 9.00–17.00 a v pracovních dnech od 15.00 do 19.00 hodin. Přesný termín, kdy bude nádoba přivezena k vám domů, se dozvíte z e-mailové nebo SMS zprávy (budeme ji rozesílat přibližně týden předem). Rozpis termínů rozvozu zveřejníme na stránkách města www.turnov.cz a také na webové stránce zaměřené na odpady www.turnovtridi.cz. Na těchto stránkách najdete všechny aktuální informace k odpadovému hospodářství.
Děkujeme, že třídíte odpad a věříme, že se s novým systémem naučíme v krátké době dobře fungovat.
Zuzana Sedláková, odbor životního prostředí, MěÚ Turnov

Sdílet

Autor článku

1 komentář

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.