ZAMĚSTNANCI SOUKROMÉ FIRMY VYBRALI PŘES 30 TISÍC NA CHARITU

0

Jako každoročně uspořádali v turnovské firmě Kamax s. r. o. i letos na začátku prosince charitativní sbírku. „Sdružení, která jsou závislá na pomoci druhých, je celá řada. A protože se do této akce aktivně zapojují právě zaměstnanci naší společnosti, nechali jsme výběr na nich. V průzkumu názorů zaměstnanců se na prvních dvou místech umístily turnovský stacionář Sluníčko a občanské sdružení Fokus. Stacionáři jsme již v minulosti z podobné sbírky přispěli vícekrát, proto tentokrát padla volba na Fokus,“ uvedla Martina Drahoňovská, vedoucí úseku personalistiky firmy Kamax.

V letošním roce mezi sebou zaměstnanci firmy vybrali 15 400 Kč, firma vybranou částku jako vždy dvojnásobila, letos to tedy bylo 30 800 Kč. „Dar jsme potom ještě navýšili o výtěžek z prodeje knih o historii firmy na konečnou částku 36 200 Kč,“ doplnila Drahoňovská, která chce i touto cestou poděkovat všem, kteří sbírku podpořili.

Zmíněná částka již byla Fokusu předána. Podle manažerky občanského sdružení Luďky Kanclířové byly peníze mj. použity na nákup materiálu pro výtvarné a ruční práce v dílnách. „Jsme potěšeni, že jste se rozhodli nám tímto způsobem pomoci. V letošním roce jsme byli nuceni přestěhovat se do nových prostor. Tyto prostory jsou ve Skálově ulici čp. 415 za bývalým domovem mládeže. Je to starší dům, který vyžadoval a ještě stále vyžaduje hodně oprav a úprav. Věřte, že každou získanou korunu investujeme účelně a především tak, abychom zpříjemnili život našim klientům,“ napsala v poděkování zaměstnancům firmy Luďka Kanclířová ze sdružení Fokus.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.