ZAJÍMÁ MĚ VÁŠ NÁZOR, ŘÍKÁ HEJTMAN MARTIN PŮTA

0

Několik desítek občanů z Liberce i okolí, mezi nimi překvapivě hodně mladých lidí, navštívilo v minulém týdnu liberecké Knihkupectví a Antikvariát Fryč v Pražské ulici, aby se zúčastnilo prvního „Večera s hejtmanem“. Na něm hejtman Libereckého kraje Martin Půta přes dvě hodiny odpovídal na otázky, týkající se práce a kompetencí kraje. Účastníci probrali nejprve již známější témata – silnice, dotační program LK, regionální operační programy či krajské nemocnice, ale pak došlo i na další témata, jako jsou například hospic, spalovna, ceny tepla, železnice, přestavba libereckých lázní na galerii, fungování Úřadu práce v Liberci, heliport, spolupráce s ostatními hejtmany ad.

n201304161754_zap_150_2013_putaHejtman účastníkům setkání potvrdil, že podobné diskuze budou probíhat pravidelně i nadále, protože ho zajímá, co občany trápí a jak se dívají na rozhodování kraje. Diskutovat s lidmi z očí do očí chce hejtman postupně ve všech koutech kraje.

Ve středu 24. dubna se podobné setkání uskuteční v Semilech v kině Jitřenka od 16.30 hodin. Přijít může každý, kdo se zajímá o správu věcí veřejných…

(Zpracováno se využitím tiskového servisu Libereckého kraje – www.kraj-lbc.cz)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.