VLASTÍK U KRAUSE

0

Jana Krause navštívil lovec bouřek, Jan Kraus si pozval do své show věštce, podívejte se, co mu tam provedl, to jsou jen některé titulky, které se objevily na internetových serverech bezprostředně po odvysílání premiéry druhého dílu druhé série Show Jana Krause v pátek 9. září. Jedním z hostů byla i „Youtube-ová“ hvězda, věštec a léčitel Vlastík Plamínek Brůček. Ten neopomenul zmínit své vazby na Turnov, divákům předvedl, co ho, jak říká, nechtěně proslavilo, když v jednom televizním pořadu ukázal, co je to dynamická meditace.

„Plamínek Krause opravdu nezklamal. Začal totiž přímo ve studiu se svým šíleným bubnováním, které doprovázel hlasitým vytím. V šoku nebyl jenom slavný moderátor, kterému v tu chvíli poprvé v historii pořadu došla slova, ale i jeho hvězdný host Jakub Prachař,“ napsal mj. server Super.cz.

Vlastík rozbouřil divadlo svým popěvkem „Zebra“. Na keltský bubínek, který si přivezl z Irska, dal „Í bako tako, ššš…“  Bubnoval v divokém rytmu a nakonec vyzval i moderátora, aby se přidal, a spolu dali Vlastíkovo nejznámější „Štěně“. Diváci se bavili náramně, a tak Brůček dostál svému oblíbenému sloganu, a sice, že smích uvolňuje…

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.