POMOZTE ZÍSKAT RÁKOSNÍČKOVO HŘIŠTĚ PRO TURNOV

0

Město Turnov se zapojilo do soutěže společnosti Lidl, aby získalo nové dětské hřiště. Turnov je jedním z 53 měst v kategorii do 25 tisíc obyvatel bojujících o nové hřiště, které by obohatilo občanskou vybavenost sídliště na Výšince. Zapojte se do hlasování o Rákosníčkovo hřiště v Turnově. Sdílejte informace o soutěži a zapojte do hlasování také své známé a sousedy. Hlasovat můžete opakovaně každý den prostřednictvím webových stránek společnosti Lidl a facebookové aplikace (viz https://www.lidl-rakosnickova-hriste.cz). Hlasující má každý den dva hlasy, kterým přispějete k získání nového bezpečného místa, kde děti budou aktivně trávit svůj volný čas. Termín ukončení hlasování je 28. února 2017.

Hlasování na webových stránkách: vyberte prodejnu Turnov, Na Kamenci, vyplňte formulář a odešlete, otevřete vaši e-mailovou schránku, prostřednictvím přijaté zprávy od Rakosníčkových hřišť potvrďte své hlasování

Hlasování přes facebookovou aplikaci: přihlaste se na svůj facebookový profil, otevřete profil společnosti Lidl a označte v menu hlasování, podmínkou platnosti hlasu je dát „To se mi líbí“ profilu Lidl Česká republika, vyberte prodejnu Turnov, Na Kamenci, vyplňte formulář a odešlete.
(Zdroj: TZ města Turnov)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.