MAGICKÝ ROK 2012. MÁME SE HO BÁT, ČI NIKOLIV?

0

Píše se 21. prosinec 2012, lidstvo mizí beze stopy, zemi postihne katastrofa nevídaných rozměrů… Tak takhle to určitě nebude a následující Vánoce za rok nejen na Turnovsku, ale i v jiných částech světa oslavíme opět podle svých představ. Pravdou ale je, že rok 2012 bude rokem, který nám může přinést mnoho významných překvapení. Energie z vesmíru budou více než jindy působit na partnerské vztahy a budou pro nás velkou zkouškou, jak je ustojíme. Na jaře a na podzim dojde na nepokoje ve světě, hlavně ty v oblasti Středního východu a muslimských zemí budou mít za následek vnitřní očistu a transformaci těchto kultur do klidnějších režimů. To samé lze čekat u bankovních systémů.

Příroda dá o sobě vědět zvýšeným počtem výkyvů v podobě mimořádně silných záplav a bouří zejména v Karibiku a v jihovýchodní Asii, extrémy se nevyhnou ani našim oblastem, a to zejména na jaře a v průběhu léta, což bude mít za následek lokální škody. I na Turnovsku. Jejich rozsah by měl být srovnatelný se záplavami minulých let.

Před dvěma lety jsem navštívil památky mayské kultury v Mexiku, Guatemale a v Belize a přivezl si jeden recept, jak čelit zvýšeným energetickým kosmickým aktivitám, které budou působit zejména v období příštího roku:
Při prvním jarním úplňku vyzvedněte z nejbližší řeky devět kamenů, nejlépe o velikosti do 30 cm. Ponechte je do následujícího rána venku na svém pozemku a další den postavte z nich oltář tak, že vždy tři kameny dáte vedle sebe ve vzdálenosti asi 15 centimetrů, ale strana směrem k východu zůstane otevřená bez kamenů. Uvnitř oltáře umístěte nádobku s přírodní vodou a tu vždy vyměňte o následujícím úplňku. Místo pro „oltář“ by mělo být zvoleno tam, kde se cítíte nejlépe a kde jsou nějaké dřeviny. Tato stavba uzemní přebytečné negativní energetické vibrace a zjemní emoční napětí osob zde žijících. Zároveň působí jako ochranný kužel proti vnějším vlivům, jako pozitivní zářič, kde se kladná energie násobí. Při východu a západu Slunce lze uvnitř oltáře zapálit svíčku nebo rozdělat malý oheň.

Planeta Země prochází již nějakou dobu vnitřní a vnější transformací a očistou. Příští rok bude jeden z významných bodů tohoto procesu. Neznamená to ale definitivní zkázu, jen posun dál a posílení pozitivních vlivů univerza.

Vlastík Brůček Plamínek, Brucek.Vlastimil@seznam.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.