ZÁŘIJOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Nabídka je průběžně aktualizovánaPestrá a zajímavá je sportovní nabídka letošního září na Turnovsku. Za sportem můžete vyrazit pasivně – především do fotbalových ochozů – nebo i aktivně na některou z pořádaných akcí. Zajímavě znějí nabídky ze střelnice Mysliveckého sdružení Vesecko Malý Rohozec, na Podháji pořádají loučení s létem, jehož součástí je nabídka jízd na koni v sedle či kočárem, zasportovat si můžete přijít i do Ohrazenic, či se proběhnout „proti rakovině“ v Pěnčíně a podpořit tak dobrou věc. V závěru přehledu přinášíme nabídku některých sportovních oddílů, kdybyste případně nevěděli, co se svými dětmi v novém školním roce…

Sobota 1. září
* V 15.00 hodin začíná DĚTSKÝ DEN na střelnici Mysliveckého sdružení Vesecko Malý Rohozec. Připraveno je množství atraktivních soutěží pro děti všech věkových kategorií včetně střelby ze vzduchovky na papírové a pohyblivé terče, ukázka výcviku loveckých dravců s odborným výkladem ad.
* FOTBAL, krajský přebor: FK Sedmihorky – Železný Brod, I. B třída: Rovensko – Víchová, OP Semilska: M. Skála – Studenec, III. třída LBC-JIH: Pěnčín – CAMEL JBC, OS Semilska: Tatobity – Zálesní Lhota. Výkop všech utkání v 17.00 hodin.

Neděle 2. září
* HÁZENÁ,
ženy: TJ Turnov – SHK D-P Pardubice, 1. kolo českého poháru. Hala TJ ve Skálově ulici, začátek v 16.00 hodin.
* FOTBAL, divize C: FK Pěnčín-Turnov – Mšeno, I. B třída: Jenišovice – Kokonín. Výkop všech utkání v 17.00 hodin.
* HÁZENÁ, muži: TJ Turnov – AŠ Mladá Boleslav, 1. kolo českého poháru. Hala TJ ve Skálově ulici, začátek v 18.00 hodin.

Sobota 8. září
* ROZLOUČENÍ S LÉTEM.
Pořádá Selská Jízda Český ráj Turnov – spolek milovníků a přátel koní (ve spolupráci s rodinou Šiftových a D. Markem). Celodenní akce pro děti a jejich rodiče se koná na Podháji na hřišti u rybníka od 10.00 hodin. Všichni se mohou těšit na den plný zábavy, soutěží a hlavně koní, nebudou chybět jízdy na koních a v kočáře, indiánské týpí, loďka na vodě… Na každého dětského účastníka čeká malé překvapení a odměna za splněné úkoly. Vstupné dobrovolné! Výborné vydatné občerstvení zajištěno. Akce se koná za každého počasí! Více na www.sj-ceskyraj.estranky.cz, tel. 603 739 663.
* FOTBAL, III. liga žen – sk. B: Pěnčín-Turnov – Mnichovo Hradiště (13.30 Pěnčín!), krajský přebor: FK Pěnčín-Turnov B – Skalice, I. A třída: Mírová – Harrachov. Výkop v 17.00 hodin.

Neděle 9. září
* FOTBAL,
okresní přebor Semilska: Mírová B – Libštát (14.00!), OS Semilska: Rovensko B – Studenec B
* TJ Sokol Ohrazenice pořádá od 15.00 hodin CYKLOZÁVOD PRO DĚTI A RODIČE. Přijďte si na náves v Ohrazenicích pohodově zazávodit! Občerstvení¬ zajištěno. startovné s nevybírá.

Sobota 15. září
* FOTBAL,
krajský přebor: FK Sedmihorky – FK Pěnčín-Turnov B, I. B třída: Rovensko – Kokonín, OP Semilska: M. Skála – Lomnice B, III. třída LBC-JIH: Pěnčín – Vratislavice B, OS Semilska: Tatobity – Poniklá. Výkop všech těchto utkání v 16.30 hodin.
* Od 9.00 hodin proběhne na střelnice MS Vesecko Malý Rohozec ZÁVOD BROKOVÉ STŘELBY v loveckém parkuru na 50 terčů – „Cena společnosti Lesnické práce Nevyhoštěný“. Jedná se o závěrečnou soutěž Pojizerské ligy brokových střelců 2012. Na místě proběhne též prezentace a prodej optiky firmy FOMEI Hradec Králové.

Neděle 16. září
* FOTBAL,
divize C: FK Pěnčín-Turnov – Kutná Hora, OS Semilska: Rovensko B – N. Ves B. Výkop všech těchto utkání v 16.30 hodin.

Pondělí 17. září
* BĚH NADĚJE 2012.
Základní škola v Pěnčíně pořádá další ročník Běhu naděje, akce určené na podporu výzkumu rakoviny. Start je opět ve sportovním areálu u fotbalového hřiště v Pěnčíně v 15.30 hodin, prezentace začíná ve 14.45 hodin. Zakoupením drobných upomínkových předmětů či příspěvkem do kasičky přispějete na dobrou věc. Občerstvení je zajištěno.

Čtvrtek 20. září
* V 9.00 hodin startuje na střelnici MS Vesecko Malý Rohozec SOUTĚŽ ČLENŮ STŘELECKÝCH KLUBŮ POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY.

Pátek 21. září
* FOTBAL v režii TOP 09.
V 16.00 hodin začíná na turnovském městském fotbalovém stadionu předzápas místních fotbalistek, od 17.00 hodin nastoupí na fotbalové hřiště známí i méně známí politici TOP 09. Už v průběhu zápasu (hraje se dvakrát 30 min.) budete mít možnost povídat si například s lídrem krajské kandidátky Jiřím Kočandrlem, nebo Janou Čechovou z Jilemnice, po zápase, tedy asi zhruba od 18.30 hodin, můžete s politiky TOP 09 diskutovat v prostorách tenisových kurtů, navazujících na fotbalový stadion. Přítomen bude kandidát na senátora Karel Stanner a další.

Sobota 22. září
* TRIATLON: 1. ročník netradičního klání – Rohozecký Triatlon. Zázemí a trať závodu jsou zasazeny do krásné přírody Českého ráje v okolí Branžeže (Komárovský rybník, Branžež, kemp Peklo…). Start je přímo v kempu Peklo ve 14.00 hodin, prezentace od 12.00 do 13.00 hodin, startovné 100 Kč. Účastníky čeká běh (3 km), jízda na horském kole (20 km) a pití piva Rohozecký Podskalák na čas (muži čtyřikrát 0,5 l, ženy čtyřikrát 0,3 l). Pořádá ABT Česana Rohozec, více na www.cesana-abt.eu nebo na www.pivorohozec.cz. Zájemci se mohou registrovat do čtvrtka 20. září také na e-mailové adrese: abt-cesana-rohozec@seznam.cz. Po tomto termínu je registrace možná pouze po dohodě na místě.
* STŘELECKÝ TROJBOJ. Soukromý klub Republiky Pohoř (obec mezi Kacanovy a Olešnicí) pořádá 10. ročník Střeleckého trojboje tříčlenných družstev. Začátek ve 13.00 hodin na návsi, startovné 30 Kč.
* HÁZENÁ. Krajský přebor, muži: TJ Turnov – Sokol Železný Brod, hala TJ ve Skálově ulici, začátek ve 14.30 hodin.
* FOTBAL, I. A třída: Mírová – H. Branná. Výkop v 16.30 hodin.
* HÁZENÁ, II. liga žen: TJ Turnov – TJ Sokol Kobylisy II, hala ve Skálově ulici, začátek v 16.45 hodin.

Neděle 23. září
* FOTBAL, III. liga žen – sk. B: Pěnčín-Turnov – Kutná Hora (13.00 Pěnčín!), KP: FK Pěnčín-Turnov B – Hrádek n. N., I. B třída: Jenišovice – N. Ves, OP Semilska: Mírová B – Martinice (14.00!). Výkop všech těchto utkání v 16.30 hodin (není-li uvedeno jinak).

Pátek 28. září
* JUDO
– 3. kolo I. ligy mužů. Hala TSC u turnovského nádraží v Alešově ulici, začátek v 11.00 hodin.

Sobota 29. září
* FOTBAL,
I. B třída: Rovensko – Jenišovice. Výkop v 16.30 hodin.
* VOLEJBAL, muži, 2. liga: TJ Zikuda Turnov – TJ Lokomotiva Liberec, začátky v hale TJ ve Skálově ulici v 10.00 a 14.00 hodin.

Neděle 30. září
* FOTBAL,
divize C: FK Pěnčín-Turnov – Dvůr Králové, III. třída LBC-JIH: Pěnčín – Chotyně, OS Semilska: Rovensko B – Bozkov B. Výkop všech těchto utkání v 16.30 hodin.

OSTATNÍ:

* První boxerský club v Turnově (BC TURNOV) pořádá v pondělí 10. září v tělocvičně TJ Turnov-Daliměřice od 18.00 hodin nábor chlapců, děvčat, mužů i žen, kteří se chtějí tomuto sportu věnovat, nebo si jen zlepšit svou fyzickou kondici. Srdečně zve Jan Bartoš, trenér. Více na tel. 775 374 444.

* Oddíl stolního tenisu Tělocvičné jednoty Sokol Turnov hledá do svého oddílu nové členy z řad mládeže. Pravidelné tréninky se konají každou středu od 15.30 do 17.30 hodin v sále sokolovny v Turnově, Skálově ulici. Kontakt: Ing. Jan Varcl, tel. 728 047 790 nebo e-mail: j.varcl@seznam.cz

* Squash TJ Turnov pořádá nábor do squashové školičky na rok 2012/2013. Vhodné pro děti ve věku od 6 do 16let. Začínáme druhý týden v září. Více informací poskytne Barbora Hynková, tel. 775 612 265, Baru@seznam.cz. Děti pro začátek potřebují pouze sálovou obv, vše ostatní jim bude zapůjčeno.

* Oddíl JUDO TSC Turnov pořádá nábor dívek a chlapců ve věku od 7 do 10 let v termínu od 3. září do 1. října. Tréninky vedou zkušení a kvalifikovaní trenéři. Kontakt: Sportovní hala TSC Turnov, Alešova ul., e-mail: vydra.judotu@quick.cz, tel. 606 / 260 340. Můžete též přijít soobně v pondělí a ve středu od 15.00 do 16.30 hodin. Více na www.judoturnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.