TURNOV MÁ DALŠÍ DRŽITELE CERTIFIKÁTŮ CAMBRIDGE ENGLISH

0

Zkoušky Cambridge English v Turnově úspěšně absolvovali další žáci a studenti. Místostarostka Petra Houšková spolu s Evou Fričovou a Kateřinou Zajícovou z Jazykové školy FAN předaly certifikáty absolventům v Muzeu Českého ráje za účasti ředitelů a zástupců ředitelů turnovských škol, rodičů i rodinných příslušníků. „Mám opravdu velikou radost, že úspěšnost u zkoušek opět byla stoprocentní a řada žáků i studentů dokonce složila zkoušku s vyznamenáním! Jsem přesvědčená, že certifikát Cambridge English nejen zvýší motivaci pro další studium, ale mnohým z úspěšných držitelů pomůže v dalším studiu nebo práci jak v Česku, tak i v zahraničí,“ zdůraznila Fričová.

Nyní finišuje příprava na třetí zkoušky Cambridge English 7. května v Turnově. „Poprvé budou zkoušky skládat i šikovné děti ze šestých tříd základních škol a také velmi pokročilí studenti angličtiny, kteří se připravují na zkoušku Cambridge English Advanced na úrovni C1. Těší nás, že počet kandidátů na zkoušky roste a že zkoušky Cambridge English se dostávají do povědomí široké veřejnosti. Je obrovskou výhodou, že zájemci o tyto zkoušky nemusí nikam jezdit, ale naopak zkoušející přijedou za nimi do Turnova,“ upřesnila Fričová.

Jazyková škola FAN byla oceněna certifikátem Přípravné zkouškové centrum – „Cambridge English Exam Preparation Centre“ – a zkoušky v Turnově pořádá ve spolupráci s Evropským centrem jazykových zkoušek. Více na www.fancz.com.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.