TURNOV MÁ DALŠÍ DRŽITELE CERTIFIKÁTŮ CAMBRIDGE ENGLISH

0

Zkoušky Cambridge English v Turnově úspěšně absolvovali další žáci a studenti. Místostarostka Petra Houšková spolu s Evou Fričovou a Kateřinou Zajícovou z Jazykové školy FAN předaly certifikáty absolventům v Muzeu Českého ráje za účasti ředitelů a zástupců ředitelů turnovských škol, rodičů i rodinných příslušníků. „Mám opravdu velikou radost, že úspěšnost u zkoušek opět byla stoprocentní a řada žáků i studentů dokonce složila zkoušku s vyznamenáním! Jsem přesvědčená, že certifikát Cambridge English nejen zvýší motivaci pro další studium, ale mnohým z úspěšných držitelů pomůže v dalším studiu nebo práci jak v Česku, tak i v zahraničí,“ zdůraznila Fričová.

Nyní finišuje příprava na třetí zkoušky Cambridge English 7. května v Turnově. „Poprvé budou zkoušky skládat i šikovné děti ze šestých tříd základních škol a také velmi pokročilí studenti angličtiny, kteří se připravují na zkoušku Cambridge English Advanced na úrovni C1. Těší nás, že počet kandidátů na zkoušky roste a že zkoušky Cambridge English se dostávají do povědomí široké veřejnosti. Je obrovskou výhodou, že zájemci o tyto zkoušky nemusí nikam jezdit, ale naopak zkoušející přijedou za nimi do Turnova,“ upřesnila Fričová.

Jazyková škola FAN byla oceněna certifikátem Přípravné zkouškové centrum – „Cambridge English Exam Preparation Centre“ – a zkoušky v Turnově pořádá ve spolupráci s Evropským centrem jazykových zkoušek. Více na www.fancz.com.

Sdílet

Autor článku

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.