REKONSTRUKCE ZÁKLADNÍ ŠKOLY V MAŠOVĚ VIDITELNĚ POKROČILA

0

Zateplení starého objektu školy a stavba nového komplexu výrazně změnily vizáž na staveništi. Střecha na původní budově základní školy je těsně před dokončením, na přístavbě je již provedená. V současné době se dělají klempířské práce, na starém objektu je vybudován zateplovací systém. Zateplení je zatím bez vrchní vrstvy, která bude dokončena, až se trochu oteplí.

Ve škole jsou hotové vnitřní hrubé omítky, pracuje se na podkladních deskách podlah a rozvodech elektro, vody, kanalizace a topení. Dále budou stavební firmu zaměstnávat podlahy, v nejvyšším třetím patře se začnou dělat sádrokartonové příčky a podhledy.
Jakmile nastane lepší počasí, přesune se část prací také ven. Kolem objektu musí vzniknout zpevněné plochy, opěrné zdi či venkovní schodiště.

„Těší nás, že stavba školy za poslední měsíc viditelně pokročila. V současné době již máme ve výrobě nábytek do tříd, řešíme spolu s panem architektem barevné ladění vnitřních prostor, abychom vytvořili přívětivé a podnětné prostředí pro naše žáky,“ přiblížila ředitelka školy Renáta Šulcová. Jak dodala, všichni se už těší na zahájení nového školního roku letos na podzim.

Rekonstrukce mašovské školy odstartovala na začátku dubna 2020. Zhotovitelem je firma World Invest, v. o. s. Rekonstrukce si vyžádá 43.146.386 Kč vč. DPH a je největší investiční akcí města v letošním roce.
(Zdroj: Zdenka Štrauchová, tisková mluvčí města Turnov)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.