VÁNOČNÍ SOUTĚŽ TVA A FIRMY MÜLLER ELECTRONIC

0

Redakce TvA společně s turnovskou firmou Müller electronic centrum přicházejí s vánoční soutěží pro čtenáře tištěné i elektronické verze TURNOVSKA V AKCI. Přemýšlíte o digitalizaci televizního vysílání a o koupi set-top-boxu? Nic nekupujte, vyhrajte! Turnovská firma Müller Elektronic centrum v Bezručově ulici do vánoční soutěže TvA věnovala tři ceny.

1. cena – značkový set-top-box pro příjem digitálního televizního vysílání.

2. cena – profesionální nabíjecí halogenová svítilna.

3. cena – digitální přenosné malé rádio.

 

Co musíte udělat proto, abyste vyhráli?

Odpovědět na tři jednoduché otázky a své písemné odpovědi poštou, e-mailem (info@turnovskovakci.cz) nebo osobně  s označením „Vánoční soutěž TvA“ doručit na adresu redakce do středy 3. prosince 18.00 hodin. Nezapomeňte napsat svoji adresu a případně i telefonní číslo.

 

V době psaní tohoto textu redakce TvA zatím registruje přes 100 správných odpovědí. Proto neváhejte, šance na výhru je stále ještě poměrně vysoká!

 

Tři vylosovaní výherci budou zveřejněni v posledním letošním tištěném vydání TvA, které vyjde 10. prosince a bezprostředně poté také na internetu.

 

Když ke svým odpovědím přidáte i vzkazy, náměty a připomínky k projektu novin a internetového zpravodajství TvA, jen dobře…

 

OTÁZKY:

1. V kterém roce vyšlo první tištěné číslo novin TURNOVSKO V AKCI?

2. Kde v Turnově sídlí firma Müller Elektronic centrum?

3. Kolikrát v měsíci vycházejí noviny TvA?

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.