TRIBAL FORCE: SÍLA KMENE

0

Začal nový rok, první měsíce uplynuly jako voda, dny se prodlužují a snad na všech frontách se stále něco děje. Se zajímavým nápadem nyní přichází skupina mladých nadšenců, kteří si říkají Tribal Force. Přeložit by se toto slovní spojení dalo jako „síla kmene“. A o co vlastně jde? Jméno Payya Matys je ve vodách turnovského kulturního rybníčku určitě už dobře známé.

Pokud vám ale nic neříká, tak malé shrnutí: Loni tato zpěvačka vydala svoje první album Ze Stínů, začala aktivně pracovat na klipech k písním a koncem roku dokonce vystoupila v liberecké Home Credit Aréně v rámci koncertu Liberec jede II! V rozhovoru, který minulý rok TvA poskytla (ZDE), zdůrazňovala, že rozhodně nechce zahálet a svému slovu se snaží dostát. Nyní tedy přichází na turnovskou scénu právě s projektem Tribal Force, který začíná fungovat paralelně vedle její sólové kariéry. Tahle parta se poprvé představí v půlce března a půjde vlastně o takovou multižánrovou show.

„Říkala jsem si, že by bylo fajn dát dohromady lidi, kteří něco umí a mají zájem, není to jen o mně, každý z nich dokáže vystupovat i sám za sebe. V tom by měl být Tribal Force vlastně takovým tvárným a stále se vyvíjejícím tělesem,“ uvedla Payya. V tuto chvíli fungují v tomto složení: Sváťa Vorel Woreal – rapper a kameraman, Martina Vagenknechtová Maja – zpěvačka, Michael Erban Majkl – fire a světelná show, Ondřejka Vološčuková Audrey – choreografie, Aneta Procházková Labille.bitch – fire a světelná show, Kateřina a Vladislav Tománkovi – choreografka a fotograf.

Nemusí to ale být konečné seskupení, dveře jsou vlastně otevřené každému, kdo by se chtěl přidat, musí ale počítat s tím, že od něj celý tým očekává aktivní zapojení. „Jsem otevřená novým věcem a mám ráda lidi, kteří jsou akční, mají nápady a energii. Nemohou si ale myslet, že se jenom povezou, každý z nás tvrdě maká,“ dodává mladá zpěvačka. Výše zmíněná show celého seskupení Tribal Force se uskuteční 17. března v turnovském klubu Refresh. „Skvělý přístup majitele a také velmi dobré ozvučení klubu nás vedlo k výběru tohoto místa pro naši první show,“ podotýká Payya Matys. Těšit se můžete na vystoupení, které potrvá přibližně hodinu a půl a plynule přejde do setu, který zahraje Lukáš Halama alias DJ SALI, dvorní DJ Payyi a nedílná součást Tribal Force.

Pokud máte někdy pocit, že se v Turnově nic neděje, nebo že se mladí jenom flákají a nudí, zkuste 17. března vyrazit do Refreshe. Možná budete mile překvapeni tím, co všechno dokáže právě to mládí po odpolednech a večerech vymyslet.
Zuzana Kolářová, zuza.kolarova@gmail.com

Odkaz na akci: https://www.facebook.com/events/2079177702365748/

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.