TAK TROCHU VÁNOČNÍ TRHY NA NÁMĚSTÍ A VÝSTAVY V MUZEU

0

(Aktualizováno) Od čtvrtka do soboty pod patronací města a Muzea Českého ráje proběhne na turnovském náměstí TRH ŘEMESEL. Své zboží tu bude nabízet 15 řemeslníků z nejbližšího regionu, v pátek od 15.00 hodin bude starosta Turnova ve Starostenském stánku nabízet drobné dárky – vybrané dobrovolné příspěvky půjdou na podporu turnovských seniorů. „V rámci Trhu řemesel vzhledem k aktuálním opatřením vlády nebude k dispozici občerstvení. Současně prosíme návštěvníky, aby se příliš neshlukovali, prohlédli si zboží, případně si něco koupili a podpořili tak místní výrobce, kteří nemají za sebou jednoduchý rok, a zase uvolnili místo dalším zájemcům,“ uvádí mluvčí města Klára Preislerová.
Trh řemesel na náměstí Českého ráje bude otevřen od čtvrtka 17. do soboty 19. prosince vždy od 10.00 do 16.00 hodin (v sobotu od 9.00 hod.).

MUZEUM ČESKÉHO RÁJE

AKTUALIZACE 17. PROSINCE 12.00 HOD.:
V Muzeu Českého ráje bude do 23. prosince otevřen muzejní obchod a pokračuje také prodej dřevěných hraček, stavebnic a dalších výrobků firmy Detoa Albrechtice v Kamenářském domě (otevřeno bude do středy 23. prosince denně od 9.00 do 16.00 hodin).

Virtuální prohlídka muzejních výstav Obrázek z pouti – poutě a poutní místa v Pojizeří a Česká dřevěná hračka:

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.