SUPER NABÍDKA KONCE PRÁZDNIN: V LETNÍM KINĚ VYSTOUPÍ LUCIE VONDRÁČKOVÁ

0

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková vyráží na exkluzivní akustické turné po republice s názvem „Kousek štěstí Tour 2016“. Společně s kapelou Vokobere vystoupí jen na patnácti místech Česka a jedním z nich bude i turnovské letní kino! … Po třech letech od posledního turné s Michalem Davidem přichází Lucie Vondráčková s dalším hudebním projektem, tentokrát se jedná o akustickou tour. Název tour je odvozený od společného hitu obou interpretů „Kousek štěstí aneb Osudová“, vydaného na posledním CD Lucie Vondráčkové – Duety. Mimo společné písně se mohou posluchači těšit na zpěvaččiny akusticky upravené skladby a dokonale sladěné hlasy tria Vokobere, které bude pro tuto příležitost rozšířené o další nástroje a hudebníky.

Lucie Vondráčková vystoupí v letním kině v Turnově v pátek 26. srpna od 20.00 hodin. Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketstream a Ticketportal a omezený počet je k dispozici i na recepci Kulturního centra Střelnice. „Přišel čas na folkovější písničky, jako jsou Kdo tě má rád, Láska na sto let, Já to nejsem a další. Na prvním místě na tour je muzika a příjemná letní atmosféra. Přijďte,“ vzkazuje Lucka svým fanouškům.

Lucie Vondráčková k turné:

* Akustické turné bývá takové tišší, klidnější, dá se brát i jako opačná strana mince k předcházející šňůře, která byla především taneční?
Budeme jemnější, klidnější, komornější a muzikantštější. Ale s hity… Prozradím třeba Strach, Manon, Hop hej, a přijde samozřejmě i spousta dalších 🙂

* Písně „Kdo tě má rád“ nebo „Láska na sto let“ se často hrají na svatbách. Písničky vám skládá tatínek a texty maminka Hana Sorrosová. Do jaké míry jsou autobiografické? Poznáváte se v nich?
Naprosto. Pokud by si někdo poslechl naše desky od A do Z, tak mě má celkem dost přečtenou. Jsem radši interpret než autor. Jak v divadle, tak v hudbě. Dodám emoci, frázování, barvu hlasu. Do příběhu v písničkách se ráda potápím jako do Shakespeara.

* Letošní turné pojedete s kapelou Vokobere, ve které je i váš otec a Petr Kocman, s nímž jste už také nazpívala řadu duetů. Co fanoušci mohou od koncertů očekávat? Budou i nějaká překvapení v podobě hostů?
Máme spoustu krásných písniček, takže si vystačíme bez externistů. Petr Kocman bude chvilku host můj, Jirka jeho, já hostem Vokobere a ti se zas po chvíli stanou hosty mými. Hotová koncertní hostina.

„Kousek štěstí tour je unplugged, takže v tomto případě bez bicích a pěkně akusticky. Atmosféru koncertů dotvoří LED stěna, což bude úžasný posun ve vizualizaci celého koncertu – graficky, obrazy a videa, aby všechny písničky měly i zajímavé obrazové ztvárnění,“ prozradil Jiří Vondráček, který připravuje všechny aranže písniček, které se na turné objeví.

Připravila Adéla Beranová, KC Turnov, adela.beranova@kcturnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.