SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA VELKOLEPÝ MEJDAN NABITÝ PUNKEM A ROCK´N´ROLLEM

0

V sobotu 30. března v KD v Kacanovech kapely OVČIE KIAHNE a NOBODY KNOWS křtí svá nová CD! Začátek je ve 20.00 hodin, vstupné 90 Kč. Kacanovská kapela OVČIE KIAHNE vznikla na podzim 2006 náhodným spojením muzikantů z Kacanov v Českém ráji. Od roku 2007 skupina odehrála stovky koncertů na hudebních festivalech, v klubech a zejména na charitativních akcích. Song Metal z prvního dema se umístil na třetím místě v hitparádě Rádia Beat, Naděje Beatu. V roce 2012 a 2013 účinkují OVČIE KIAHNE jako oficiální předkapela VISACÍHO ZÁMKU na turné 30 LET VZ a hrát budou i na různých festivalech (http://bandzone.cz/ovciekiahne). Celkově páté, v březnu 2013 vydávané CD nese název PORNOROMANTIK.

Pekelná liberecká kapela NOBODY KNOWS vydává nové CD DIRTY ROCK. Kapela vznikla v roce 2003. V roce 2005 skupina vydala své debutové album nesoucí název NOBODY KNOWS. Kapela mj. vystupovala na turné se skupinou Kreyson (http://bandzone.cz/nobodyknows).

CHCETE VYHRÁT VSTUPENKY NA KŘEST CD KAPEL OVČIE KIAHNE A NOBODY KNOWS?
Pořadatelé do soutěže věnovali celkem devět volných vstupenek. Tři výherci obdrží vždy tři volné vstupenky na koncert. Do losování o volné vstupenky postoupíte velmi jednoduše, stačí, abyste do čtvrtka 28. března do 16.00 hodin na adresu redakce TvA (Nádražní 1092, 511 01 Turnov) doručili v písemné formě (nikoli e-mailem!) odpověď na jednoduchou otázku: Ovčie Kiahne se proslavili jako předkapela které legendární české skupiny? Výhercům budou vstupenky předány osobně v pátek 29. března.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.