ROCKOVÝ PODZIM PĚNČÍN (SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA DVA SUPER KONCERTY!)

0

Kulturní dům v Pěnčíně, to už zdaleka nejsou jenom taneční, plesy a výstavy jablek. Pomalu, ale jistě se tento KD stává Mekkou kvalitní rockové muziky. Po vydařených nedávných koncertech kapel Chinaski, Mňágy a Žďorp, Tří sester, Vypsané fixy a Tomáše Kluse se v následujících dvou měsících na zdejším pódiu o poznání přitvrdí. V rámci „Rockového podzimu“ se Pěnčín stane zastávkou pro dvě velkolepá turné:

* V pátek 10. října zde vystoupí skupina ŠKWOR. Jejich SLIBY A LŽI TOUR nabídne ty největší pecky, které kdy kapela nahrála.

* Sobota 1. listopadu se ponese v duchu metalové hudby. Legenda ARAKAIN spojila pro tentokrát síly s mladší generací hudebníků, kteří v česko-ruském obsazení tvoří kapelu DYMYTRY. Ta svoji image založila na predátorských maskách, bez nichž je během koncertu neuvidíte. Ani jejich melodické refrény a sugestivní zpěv vás nenechají chladnými. Během nabitého večera se tak dočkáte nejen dvou samostatných koncertů, ale i společného vystoupení obou kapel, bubenické show a samozřejmě předkapely, kterou se pro tentokrát obstarají ABSOLUT DEAFERS. Pěnčín je jedinou štací v regionu, kam můžete na turné těchto dvou kapel vyrazit. Vzhledem k mimořádnému zájmu, který byl již o jarní část turné, zajistěte si vstupenky v předprodeji.

Předprodej vstupenek na oba koncerty probíhá již v sítích Ticketstream (ŠKWOR), Ticketportal a Ticket-art (Dymytry a Arakain). Nejlevněji je zakoupíte v Turnově v „Trafice u Vildy“.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA KONCERT ŠKWORU, ARAKAINU A DYMYTRY
Čtenáři TvA mají možnost získat volné vstupenky na obě akce. Dva vylosovaní čtenáři získají po dvou vstupenkách na koncert kapely Škwor a další dva opět po dvou vstupenkách na druhý dvojkoncert!
Chcete se soutěže o vstupenky zúčastnit? Stačí, když odpovíte na dvě soutěžní otázky:
* Jak se jmenuje současný zpěvák skupiny Arakain?
* Uveďte název turné kapely Škwor
Své výhradně písemné odpovědi (nikoli e-maily) doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do středy 1. října 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Rockový podzim“.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.