JARNÍ KONCERT ANETY LANGEROVÉ V TURNOVĚ – SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY!

0

Ve středu 11. března v Turnově vystoupí známá česká zpěvačka Aneta Langerová. Ta vydala koncem loňského roku novou desku „Na Radosti“ a na stejnojmenném jarním turné se ji chystá představit svým fanouškům. Koncertní zastávky si pečlivě vybírala a turnovské Kulturní centrum Střelnice je jedním z pouhých dvou míst na severu Čech, kde zpěvačka vystoupí! Turné „Na radosti 2015“ svou atmosférou naváže na úspěšný projekt „Pár míst“. Na rozdíl od něj však koncerty nebudou jen akustické. Anetu Langerovou doprovodí kapela, smyčcové trio a piano.

Inspiraci při vytváření nové desky hledala Aneta na magickém místě obklopeném hlubokými šumavskými lesy. „Na Radosti je místo, kde se zastavil čas a s ním i příběhy lidí, kteří tam žili. To prostředí jsme si zamilovali, okouzlilo nás a vtáhlo do děje příběhů, které chceme vyprávět,“ říká zpěvačka. Nová autorská deska Anety Langerové obsahuje dvanáct písní vyprávějících o dívkách a ženách, které spojuje jejich čistota, křehkost a současně odvaha a odhodlání jít vlastní cestou. Dokáží naslouchat svému vnitřnímu hlasu a nachází v sobě sílu překonat jakoukoliv překážku, kterou jim život klade do cesty.
Adéla Ištvánková, Kulturní centrum Turnov, adela.istvankova@kcturnov.cz

CHCETE SE PODÍVAT NA KONCERT ANETY LANGEROVÉ ZDARMA? MÁTE JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST!
SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY
Chcete se zúčastnit koncertu Anety Langerové v Turnově? Pořadatel – Kulturní centrum Turnov – do soutěže na TvA věnoval celkem šest volných vstupenek. Chcete se soutěže zúčastnit? Vyjmenujte alespoň tři hity Anety Langerové z poslední doby.
Své výhradně písemné odpovědi (nikoli e-maily) doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do čtvrtka 5. března do 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Aneta“.
Vylosováni budou celkem tři výherci, kteří získají vždy po dvou vstupenkách na koncert 11. března v KC Střelnice.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.