TURNOV PRO RODINU

0

Centrum pro rodinu Náruč vytvořilo nový informační portál pro obyvatele Turnova a jeho okolí – www.turnovprorodinu.cz .Internetový portál je určen především pro turnovské rodiny. Oficiálně je spuštěn od středy 10. listopadu. Portál vznikl v rámci projektu Centra pro rodinu Náruč s názvem Turnovská rodina, finančně podpořen byl ze sociálního fondu města Turnova. Portál je tu pro všechny rodinné příslušníky od miminek až po seniory.

Informace jsou určeny pro obyvatele Turnova a jeho okolí, ale samozřejmě bychom byli rádi, kdyby zde nacházely potřebné informace i rodiny, které do Turnova zavítají na krátkou dobu.

Naším cílem je poskytovat informace a odkazy k akcím a aktivitám pro všechny rodinné příslušníky, informace, které pomohou orientovat se v dané životní etapě (svatba, rozvod, narození dítěte, rodičovská dovolená, náhradní rodinná péče atd.). Jsou zde také návody, kde hledat pomoc a radu při řešení problémů v rodině, informace k aktuálním změnám v oblasti prorodinné politiky obce, kraje, republiky, na stránkách je též prostor pro diskusi na aktuální téma.

 

Naleznete zde například zásady, na co nezapomenout po porodu, kde hledat aktivity pro své děti, tipy na kočárkotrasy, přehled poradenských zařízení, přehled dávek pro rodiny, tipy na volný čas, tipy na řešení výchovných problémů nebo drog v rodině atd.

 

Chtěli bychom, aby portál nebyl pro obyvatele Turnovska jen informačním zdrojem, ale aby se jeho návštěvníci zapojili i do diskusí na aktuální témata, sdělovali nám své podněty, psali příspěvky, přinášeli své tipy na akce a aktivity.

 

Kontaktní osoba:

Petra Houšková, předsedkyně organizace

tel. 723 226 172, houskapetra@seznam.cz

 

CENTRUM PRO RODINU NÁRUČ,o. s. zahájilo svoji činnosti v lednu 2000. Trvale působí v budově Sokolovny ve Skálově ulici a v budově hasičárny na Daliměřicích. Širokou nabídku aktivit poskytuje Náruč nejenom maminkám na mateřské dovolené, ale i celým rodinám a široké veřejnosti. Více na www.naruc.cz 

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.