Zloději v akci

0
* Z budovy základní školy v Přepeřích, která je v současné době v celkové rekonstrukci, zmizelo ruční elektrické nářadí. Jednalo se nejen o okružní pilu značky Narex. Zloděj si odnesl i další věci. Způsobená škoda byla stanovena na téměř 20 tis. Kč. Za přečin krádež hrozí pachatelům v obou případech trest odnětí svobody až na dva roky.
* Zloději řádili i ve Ktové, kde se vloupali do dílny u rodinného domu. Odtud zmizela zahradní sekačka a střední gola sada. Celková škoda je 37 tis. Kč.
* Bílá Škoda Octávie neunikla pozornosti nenechavce v Rovensku pod Troskami, přestože byla zaparkována za plotem vedle jedné rekreační chalupy. Po vypáčení zámku u dveří spolujezdce pachatel vnikl do auta a odcizil airbag řidiče a autorádio. Z auta demontoval a ukradl všechny čtyři litá kola, přední nárazník a kompletní přední světlomety. Okradený vyčíslil škodu na 52 tis. Kč. Neznámý lapka se dopustil přečinu krádeže, spáchané vloupáním a porušování domovní svobody, za což mu může být vyměřen až tříletý trest odnětí svobody.
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.