Víkendové pozvánky: Léto u Avie – festival, Hana Zagorová…, pozor na přeložení divizního fotbalu!!

0
Pátek 14. a sobota 15. června
* LÉTO U AVIE – Dolánky u Turnova: Podnosfest 2013: AC/DC Bon Scott memorial band, The Boband, The Dědkové, Klauni z Ráje, Laurychovo divadlo, Šoumen, Trio Romano, Panda Diplomacy, Čmukaři nebo Polehňa – divadlo pro děti, Vendula Burger a Budilova divadelní škola. Pátek od 18.00 hodin, sobota od 14.00 hodin.
Pátek 14. června
* Zahájení turnovského kulturního léta: MINIDIVADELNÍ PIDIPIKNIK. Základní umělecká škola Turnov pořádá 4. ročník minidivadelní přehlídky– závěrečné vystoupení všech tříd dramatického oboru: Dráčci – O zoubkách, Kámoš drámoš – Husiti, Bezefšeho – Líza, Torzo na druhou – Koralína. Na závěr zazpívá a zahraje písně ze starých divadelních kusů MIDO – Malý improvizovaný divadelní orchestr. Atrium Muzea Českého ráje v Turnově, začátek v 19.00 hodin, vstupné dobrovolné. V případě trvalého deště se akce koná v sále ZUŠ.
* Od 20.00 hodin hraje na fotbalovém hřišti v Rovensku pod Troskami zdejší kapela NARUBY BAND.
* Sedmihorské léto: HANA ZAGOROVÁ S HOSTEM PETREM REZKEM A KAPELOU JIŘÍHO DVOŘÁKA.
Areál společnosti Kinghouse a Motelu Even, Sedmihorky. Vstupné předprodej 360 Kč, na místě 430 Kč. Začátek ve 20.00 hodin.

Sobota 15. června
* LOUČENSKÉ SLAVNOSTI A STAROČESKÝ JARMARK – výtvarná dílna, soutěže, divadlo… Program: 12.00   BROĎANKA – dechový orchestr Železný Brod, 14.00 SUBULCUS – jarmareční středověká muzika, 15.00  MEDVĚDÍ POHÁDKY pro děti, divadlo Rolnička, 15.30 ŠPALÍČEK – folklorní soubor ZUŠ Lomnice nad Popelkou, 16.00 DRAČÍ POHÁDKY – nafukovací pohádka divadla Rolnička, 16.30 PERNÍKOVÁ CHALOUPKA – loutkové představení souboru Na Židli, 17.00 IN TOUCH – crossover rock, 18.00 POSEZENÍ S KRAKONOŠEM – divadelní představení DS KRAKONOŠ, 19.00 FD BAND – big beat. Večer slavnostní ohňostroj. Pořádají obec Loučky a MAS Turnovsko.
* DVOŘÁKŮV FESTIVAL:  interpretační hudební dílna mladých – závěrečný koncert. Účinkují frekventanti  interpretační hudební dílny mladých. Městské divadlo, začátek v 18.00 hodin, vstupné 50 Kč.
* COUNTRY KLUB PLOUKONICE: Bluegrassový čtyřlístek speciál k 15 letům BG Bazaru.Vystoupí: BG Bazar, Modrotisk, Berušky, Funny Grass, Spare parts. Začátek v 16.00 hodin. Více na www.vjeteli.cz.
Kulturní servis podrobně ZDE.
 
Sportovní pozvánky:
Sobota 15. června
* FOTBAL
/ KP: Pěnčín-Turnov B – Desná, Sedmihorky – Doksy, I. B třída: Rovensko – Rokytnice, Semilsko – OP: Malá Skála – Mříčná. Výkop utkání v 17.00 hodin.
* TU-JE-ČES-KO-KO-TA-TU. Klub Českých turistů pořádá tradiční cykloakci. Jedná se o přejezd několika vrcholů v našem okolí. Není to závod, většinou se vytvoří několik skupinek jedoucích stejně rychle, ale určitá připravenost a fyzická kondice je potřeba. Akce se koná 15. 6. 2013. Sraz v 7 hodin na parkovišti u supermarketu Billa. Návrat do 20 hodiny. A ještě odtajnění názvu – Turnov, Ještěd, Černá Studnice, Kopanina, Kozákov, Tábor, Turnov. Délka cca 120km. Trasa je určená pro horské kolo a trénované jedince, méně trénovaní se mohou samozřejmě kdykoliv odpojit. Přejezd je na vlastní nebezpečí. Pro více informací použijte e-mail kokesja@seznam.cz
* FOTBAL / DIVIZE sk. C: FK Pěnčín-Turnov – Letohrad, výkop v 15.00 hodin (Pozor, původně se mělo hrát v neděli v 17.00 hodin, zápas byl přeložen na tento nový termín!!!)
Neděle 16. června
* FOTBAL / I. B třída: Jenišovice – Plavy. Výkop utkání v 17.00 hodin.
Sportovní servis podrobně ZDE.
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.