Víkendové pozvánky

0

Turnovské léto – program na každý prázdninový den. O nadcházejícím prodlouženém víkendu je tu ale hodně dalších akcí. Večerní Trosky s promítáním filmu, móda sedmi staletí na Hrubém Rohozci, rytíři na Valdštejně, divadlo před Střelnicí, v sobotu rockový festival Na Lukách…

Středa 4. až neděle 8. července
* HRADECKÉ KOMORNÍ TUCTETO – letní zpívání na Valdštejně během dne. V sobotu 7. července od 18.00 večerní koncert v kapli sv. Jana Nepomuckého.

Středa 4. července
* STÁTNÍ HRAD TROSKY – TROSKINO. Filmové promítání na hradě. Začátek ve 20.00 hodin (www.hrad-trosky.eu).

Čtvrtek 5. a pátek 6. července
* STÁTNÍ ZÁMEK HRUBÝ ROHOZEC – MÓDA SEDMI STALETÍ. Již tradiční kostýmované prohlídky, kdy na vás v každé místnosti bude čekat jiný průvodce v historickém kostýmu (www.zamek-hrubyrohozec.cz).
* STÁTNÍ HRAD TROSKY – CYRILOMETODĚJSKÉ SLAVNOSTI. Zahájené příchodem věrozvěstů a výukou Cyrilice. Dále šerm, pohanské tance, kejklíři, jarmark v předhradí. Od 10.00 do 17.00 hodin.

Čtvrtek 5. až sobota 7. července
* RYTÍŘI NA HRADĚ VALDŠTEJNĚ. Ukázky středověkých soubojů v podání skupiny historického a scénického šermu Rytíři turnovského meče. Ukázky probíhají v rámci prohlídek hradu.

Pátek 6. července
* DAMÚZA PRAHA – HOUPACÍ POHÁDKY. Co všechno může vidět malé růžové velblouďátko, podívá-li se na svět z výšky? Co může zažít během jedné nečekané noční jízdy po obloze, vyhoupne-li se na rožek měsíce? Turnovské léto, divadelní představení. Před KC Střelnice od 19.00 hodin. Vstupné zdarma.

Sobota 7. července
* 40. ROČNÍK PŘEHLÍDKY DECHOVÝCH HUDEB. Areál U Rybníka, Žehrov. Účinkují: Dechová hudba Jaroslava Kužela z Markvartic, DH Chotyňská 12 (Naveta BigBand), DH Semilská 12 a DH Český ráj. Program zpestří soubor Bábrdlinky. Začátek ve 14.00 hodin.
* TURN-OFF ROCK FEST 2018 OPEN AIR – 3. ročník. Festival startuje ve 14.00 hodin na turnovském „autobusáku“. Pro návštěvníky festivalu je připravena spousta skvělých kapel, jídlo a pití co hrdlo ráčí a pořádná nálož rockový muziky. Pro děti a jejich vyžití bude připraven skákací hrad, zábava s klaunem a stánek s čerstvou zmrzlinou. Je tedy na co se těšit, tak neváhejte a přijďte si užít pohodové odpoledne a večer v doprovodu rockové muziky.
* MADONNA – RAY OF LIGHT. V roce 1999 album obdrželo tři ceny Grammy včetně těch za nejlepší popové vokální album a za nejlepší taneční nahrávku. Turnovské léto. Poslechový večer. Před KC Střelnice od 19.00 hodin. Vstup zdarma.

KULTURA, KINO

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.