Víkendová kultura

0
Cestovník, městský a hasičský ples, dechovka a divadlo…

Pátek 30. ledna
* CESTOVNÍK 2015. Seriál podvečerů s promítáním a vyprávěním o cestách do různých světadílů. Tentokrát na téma: Kanada a USA – work and travel aneb jak to chodí, když se člověk vydá do Kanady pracovat a pak se vydá na cestu. Promítá  a vypráví Lukáš Michetschläger. Zasedací místnost v 1. patře Sokolovny ve Skálově ulici. Začátek v 18.00 hodin. Pořádá KČT Sokol Turnov.
* MĚSTSKÝ PLES. KC Střelnice, začátek ve 20.00 hodin.

 
Sobota 31. ledna
* POSEZENÍ PŘI DECHOVCE. Víceúčelová budova na Daliměřicích (hasičárna) od 16.00 hod, vstupné 50 Kč. Více na www.turnovanka.cz.
*HASIČSKÝ PLES. K tanci a poslechu hrají Veselí pozůstalí, losování věcných cen, bohaté občerstvení. KD Kacanovy od 20.00 hodin, vstupné 100 Kč.
 
Neděle 1. února
* UCPANEJ SYSTÉM. Divadelní adaptaci knihy Irvina Welshe Acid House (Barevnej svět) prezentuje Dejvické divadlo jako „nejsprostší“ inscenaci v historii. Představení zapadá do celkové dramaturgie této pražské scény, jde o pohled na ztracené existence, které už dávno pozbyly sílu cokoliv podnikat a v marasmu si libují. Městské divadlo, začátek v 19.30 hodin, vstupné v předprodeji 360 Kč, na místě 400 Kč. (Představení je vyprodáno!)
 
Pondělí 2. února
* VINNETOU. Klasický příběh v novém kabátě od Petra Kolečka, hrají Vojta Kotek a Jakub Prachař. Abonentní divadelní představení + veřejnost. Městské divadlo od 19.30 hodin, vstupné v předprodeji 240 Kč, na místě 280 Kč.

Kulturní servis ZDE

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.