Sportovní víkendové pozvánky

0
Sobota 14. září je co do sportovních pozvánek velmi, velmi pestrá. Jede se cyklistický závod 3x kolem Kalicha, v Hoškovicích jsou závody dragsterů, v neděli se v Turnově hraje divizní fotbal.
 
Sobota 14. září
* OTEVŘENÝ TURNAJ V RAPID ŠACHU TURNOVSKÝ  GRANÁT. Šachový klub Zikuda Turnov. KC Střelnice, začátek v 9.00 hodin, prezentace od 8.30 hodin. Hraje se švýcarským systémem – 9 kol, 15 minut pro každého hráče na partii. Přihlášky e-mailem na adresu ředitele turnaje: jméno, příjmení, datum narození, číslo LOK, ELO ČR (FIDE). Kategorie: muži, ženy, junioři (r. 1994 a ml.), juniorky (r. 1994 a ml.), senioři (r. 1954 a st.), seniorky (r. 1954 a st.).
* CYKLISTICKÉ ZÁVODY 3X KOLEM KALICHA. Letos už 20. ročník. Start první kategorie závodu v centru Malé Skály v 10.30 hodin, prezentace na místě od 8.30 hodin. Vyhlášení vítězů po dojetí posledního závodníka, přibližně ve 14.30 hodin. Závod se jede tradičně za plného provozu, takzvaně po levé ruce, na trase Malá Skála, Rakousy, Loužek, Betlémský mlýn, Rohliny, Klokočí, Loučky, Besedice, Suché Skály, Malá Skála.
Hmoždířova nadace N91 v Malé Skále, která závod pořádá, vznikla původně jako hospodská recese, jejímž cílem bylo pobavit sebe a kamarády. Během času k činnostem přibyly i organizování sportovních klání. Mezi ně patří i tento cyklistický závod. Závod je otevřený všem. Ti nejlepší trať zajedou v čase kolem jedné hodiny a dvaceti minut. Kromě nejrychlejších je připravena cena i pro nejpomalejšího na trati. Letos se nově mohou zúčastnit také bruslaři na kolečkových bruslích a připravený je i vložený závod koloběžek. Trať má převýšení přibližně 160 metrů, jedno kolo je o délce 16,8 kilometru. Muži v hlavní kategorii jedou celkem tři kola, ženy dvě. Více informací na www.xc-malaskala.cz.
* SPORTOVNÍ STŘELECKÝ KLUB Sokol Malý Rohozec a střelnice MS Vesecko Malý Rohozec zvou na závěrečnou soutěž seriálu Pojizerská liga brokových střelců 2013. Střelnice v malém Rohozci (za kompostárnu), začátek v 9.00 hodin. Soutěž se koná ve střelbě na asfaltové terče v disciplíně Lovecký parcour na 50 terčů.  V průběhu soutěže se představí taneční skupina Diamond z Liberce a duo mysliveckých trubačů. Občerstvení zajištěno.
* FOTBAL / KP: Sedmihorky – Pěnčín-Turnov B, I. B třída: Rovensko – Ruprechtice, Semilsko – OP: M. Skála – Roztoky, Semilsko – OS: Tatobity – Poniklá, DIVIZE žen sk. B: FK Pěnčín-Turnov WW – Jestřábí Lhota (hř. Sedmihorky 14.30 hod!)
 
* Sobota 14. a neděle 15. září
* VELKÉ FINÁLE DRAGSTERŮ
na letišti v Hoškovicích Mnichova Hradiště. Sobotní program začíná kolem poledne a bude ve znamení napínavých kvalifikačních jízd. Jezdci by měli absolvovat celkem čtyři kvalifikační jízdy. Zároveň se pojede závod pro amatéry jak v kategorii motocyklů, tak automobilů. Nedělní program začíná v 9.00 hodin poslední kvalifikační jízdou a závodem amatérů. Po polední přestávce a doprovodném programu začne asi ve 12.30 hodin hlavní vyřazovací závod dvojic. Po 17. hodině proběhne slavnostní vyhlášení vítězů všech tříd.
 
Neděle 15. září
* FOTBAL / DIVIZE sk. C: FK Pěnčín-Turnov – Svitavy. Výkop v 16.30 hodin.

Sportovní servis najdete ZDE.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.