Pozvánka na Festival Proměny 2018

0

Geopark Ralsko o.p.s., Hillersche Villa Žitava, Liberecký kraj, Česko německý fond budoucnosti, představitelé landartového umění, hudebníci a příznivci přírodního životního stylu vás srdečnou zvou na již 3. ročník festivalu PROMĚNY 2018 v zaniklé obci Jabloneček v sobotu 26. května od 10.00 hodin.
Bohatý festivalový program nabídne tvořivé dílny, jógu pod stromy, koncerty, představení, filmy, výstavy a je vhodný pro děti i rodiče, pamětníky i teenagery. Uvidíte umělecká díla zakomponovaná do přírody od českých a německých umělců. Vyzkoušíte si výrobu mastiček, hru na fujaru i jiné nástroje z přírodních materiálů nebo navštívíte semínkové tržiště. Můžete vypalovat vinuté perly nebo se účastnit bubnového workshopu. Vše za tónů skvělé muziky. Uslyšíte rytmy západní Afriky, housle a perkuse v podání česko-německého dua Tuya Klangwerk a pozdní odpoledne završí trojice znamenitých hudebníků Marešová, Yasinski, Vašíček. Ve svých písních obnažují čistou a neotřelou formou slovanské hudební kořeny. Akci ukončí koncert německé kapely Fauler Lenze.
Cílem festivalu je propojit umění, krajinu a její obyvatele. Festival dává prostor pro setkávání lidí, různých kultur a uměleckých oborů, a to vše v krásném údolí v geoparku Ralsko.
Doprava pro návštěvníky festivalu je zajištěna zvláštní festivalovou linkou z Kuřivod (Ralsko) v cyklu každých 30 minut. Kompletní program na www.festival-ralsko.com.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.