Podpořte v anketě turnovské infocentrum

0

Prestižní anketa „Informační centrum roku“, jejímž vyhlašovatelem je Asociace turistických informačních center ČR a provozovatelem Vydavatelství KAM po Česku, vstoupila do druhé poloviny.
Podpořte naše turnovské informační centrum! Vždyť ročně využije jeho služeb na padesát tisíc lidí, a to nejen turistů, ale i obyvatel regionu. V rámci Libereckého kraje soutěžíme i s většími městy, jako jsou Liberec nebo Jablonec nad Nisou, proto potřebujeme každý váš hlas! Hlasujte zde: www.tinyurl.com/infotur.
Anketa je určena široké laické i odborné veřejnosti. Symbolicky připadlo spuštění ankety na 21. června 2018, na den letního slunovratu, kdy Slunce vstoupí do obratníku Raka a turistická informační centra do hlavní turistické sezony. Hlasovat je možné do 31. srpna 2018. Svůj hlas může hlasující přidělit jednomu TIC v jednom kraji, a tak udělit až 14 hlasů. Letos už jedno kliknutí nestačí, je třeba vyplnit e-mailovou adresu a na té pak svůj hlas potvrdit.
Letošního ročníku ankety se účastní 443 certifikovaných turistických informačních center. Ti se prezentují prostřednictvím vypracované karty TIC (turistické informační centrum). Tato karta nabídne hlasujícím v rámci ankety, ale i v budoucnu, základní informace o konkrétním TIC, fotogalerii, galerii získaných certifikátů a ocenění, prezentaci distribuovaných periodik, propagačních materiálů a řadu dalších užitečných informací, jako je návštěvnost daného TIC.
Více informací o projektu je možné získat na webových stránkách www.kampocesku.cz, www.aticcr.cz a na portálech se zaměřením na cestování a turistiku.
Anna Chaloupecká, Turnovské památky a cestovní ruch, info@turnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.