Ples absolventů a přátel „hotelovky“

0

Ples absolventů a přátel OAHŠ pořádá již potřetí Spolek absolventů a přátel Obchodní akademie a Hotelové školy Turnov. Uskuteční se v sobotu 8. února od 20.00 hodin v KC Střelnice a na jeho účastníky čeká bohatý program s předtančením dětí z TK MINI – M z Hodkovic nad Mohelkou, pěveckým vystoupením, půlnočním překvapením a hudbou k tanci a poslechu skupiny JAZZIKA. V ceně vstupenky bude welcome drink, teplá večeře, občerstvení. Nebude chybět oblíbené slosování vstupenek o zajímavé ceny.
„Hlavní cenou bude jako vloni týdenní pobyt pro dvě osoby ve čtyřhvězdičkovém hotelu VILLAGE AT PARKWAY v Orlandu na Floridě v USA,“ slibuje ředitel spolku Lukáš Bělohradský. Cílem plesu je přinést pohodu a dobrou náladu, především však setkání absolventů napříč ročníky, možnost navázání pracovních i osobních kontaktů, setkání s bývalými i současnými učiteli školy.
V podvečerních hodinách bude možné prohlédnout si budovu školy ve Zborovské ulici a setkat se tam a pohovořit s bývalým ředitelem školy Otakarem Špetlíkem a jeho tehdejší zástupkyní Marcelou Hyšmanovou. „Všichni absolventi a příznivci školy jsou do školy i na ples srdečně zváni,“ dodává Lukáš Bělohradský.

Zažila jsem týden na Floridě
Chtěla bych poděkovat škole, zejména zástupkyni ředitelky, paní Vaňátkové, která mně, jako neúspěšnější loňské maturantce, věnovala poukaz na týdenní pobyt na Floridě pro dvě osoby. (Zástupkyně ředitelky poukaz vyhrála na plese v tombole, ale rozhodla se ho věnovat studentům – pozn. red.) Zpočátku jsem měla mírné obavy, zda se nám podaří našetřit potřebné finance za omezenou dobu pro tak dalekou a nákladnou cestu. Vše se splnilo dle mých přání a 23. listopadu jsme se s přítelem vydali z Letiště Václava Havla směr Orlando.
Týden zde utekl jako voda. Celou dobu nám byl k dispozici, a dělal nám osobní taxi, bývalý absolvent naší školy – Jack Josko, který poukaz spolku přátel školy věnoval. Díky němu jsme poznali skryté krásy Orlanda. Navštívili jsme také legendární zábavní park Universal Studios, kde se nachází nejen adrenalinové atrakce, ale i hrad Bradavice, který je znám jako Škola čar a kouzel z Harryho Pottera.
Díky tomuto pobytu jsem poznala přírodu, kulturu a život za velkou louží. Závěrem bych chtěla popřát všem maturantům hodně štěstí!
Lenka Lehká

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.