Oblíbené dubnové akce jsou zrušeny

0

Pátek 27. března měl být v Turnově ve znamení jubilejního 20. ročníku Noci s Andersenem. Z pochopitelných důvodů – epidemie koronaviru a omezení v pohybu osob – se akce nekoná. Bohužel se neuskuteční ani další velké dubnové akce, které jinak patří do tradiční nabídky regionu.
„Bohužel jsme nuceni zrušit Velikonoce na Dlaskově statku, dále dubnové vernisáže plánovaných výstav Stvořeno z hlíny a Josef Pekař a J. V. Šimák v zajetí múz. Pravděpodobně dojde k posunu termínů těchto výstav,“ uvedla tisková mluvčí Muzea Českého ráje Marcela Beranová.
Podle Jana Kozáka z AMK Vyskeř se v původně plánovaném termínu 25. dubna neuskuteční ani 14. ročník oblíbené Traktoriády.
Poslední dubnovou sobotu se měl konat 17. ročník akce Český ráj dětem. „Důvodem jeho zrušení je i účast škol, které se podílejí na programu. Zatím uvažujeme o náhradním termínu, ve kterém by akce mohla proběhnout v omezeném rozsahu,“ říká Eliška Gruberová z příspěvkové organizace Turnovské památky a cestovní ruch, která oblíbené zahájení turistické sezony pořádá.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.