Nové suvenýry v infocentru

0

Turnovské informační centrum se snaží svým návštěvníkům vycházet vstříc, a proto každoročně přichází s novými upomínkovými předměty. Na letošní turistickou sezonu jsme ve spolupráci se společností Wander Book připravili turistický deník s motivem Hruboskalského skalního města a nálepku prodejního místa s naším infocentrem. Dále jsme rozšířili sortiment klíčenek o dvě kovové klíčenky a mini klíčenky s motivem Turnova a Českého ráje. Zakoupit u nás můžete také již stolní a nástěnné kalendáře na rok 2024. Tak neváhejte a přijďte se k nám podívat!

O prázdninách je rozšířená otevírací doba informačního centra: Ve všední dny nás můžete navštívit až do 18.00 hodin, v sobotu od 9.00 do 16.00 hodin a přes léto jsme tu pro vás i v neděli v čase 9.30–15.00 hodin.
Hlavní turistická sezona je v plném proudu a nabídka pro turisty i místní je opravdu široká. Troufáme si tvrdit, že si vybere opravdu každý. Kompletní program TURNOVSKÉHO LÉTA si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.infocentrum-turnov.cz, nebo si k nám přijít pro tištěnou brožuru. Tým infocentra se těší na vaše zvídavé dotazy a na setkání při některé z letních akcích. (RTIC Turnov)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.