Katalog DOVOLENÁ v Českém ráji 2013/2015

0

Sdružení Český ráj ve spolupráci s informačními centry regionu připravuje již třetí vydání katalogu Dovolená v Českém ráji. Jedná se o základní propagačně-informační materiál turistického regionu, který nabídne turistům všeobecný přehled a ucelené informace o nabídce Českého ráje. Rovněž nabízí prostor pro inzerci všem ubytovacím, stravovacím a dalším službám v oblasti cestovního ruchu působících v regionu Český ráj.
Připravovaný katalog bude rozdělen na dvě základní části. Úvodní část bude obsahovat přehledné představení základních témat turistické nabídky Českého ráje, v jeho druhé části se budou prezentovat ubytovací, stravovací a další služby formou inzerce. Předpokládaný náklad katalogu bude činit 30 tisíc výtisků (!) a nabídne texty v české, anglické, německé a polské jazykové mutaci. Zájemci mohou využít čtyř typů inzertních ploch ve čtyřech cenových hladinách. Součástí nabídky je i zvýhodněná nabídka inzerce na internetových stránkách regionu www.cesky-raj.info.
Podrobné informace pro všechny zájemce jsou zveřejněny v příloze této tiskové zprávy či na internetových stránkách www.cesky-raj.info. Zároveň si je můžete vyžádat ve všech informačních centrech v regionu nebo přímo na těchto kontaktech: 481 540 253, 739 611 608, rakousova@cesky-raj.info

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.