Chod úřadu naruší velké stěhování

0

Rekonstrukce nové budovy městského úřadu ve Skálově ulici čp. 466 bude do konce listopadu dokončena. Úředníci setrvají zatím na svých místech, na začátku ledna začne stěhování.
Stěhování se dotkne provozu odborů sídlících ve dvou budovách ve Skálově ulici. Konkrétně tedy odboru správního (občanské průkazy, pasy, ověřování atd.), odboru sociálních věcí, odboru dopravy (registrace vozidel, řidičské průkazy, přestupky atd.), odboru školství, kultury a sportu a živnostenského úřadu. Dále také odboru přestupkového řízení, který nyní sídlí v budově České spořitelny.
Provoz všech těchto agend bude zcela přerušen v termínu od 7. do 11. ledna 2019, kdy bude probíhat stěhování, agendy a jejich pracovníci nebudou dostupní ani na e-mailu, ani telefonicky. Od pondělí 14. ledna 2019 zahájí odbory znovu svůj provoz v nové budově.
Nejsložitější na přesun bude správní odbor, kde pracovníci zajišťují vydávání občanských průkazů a cestovních dokladů. Z tohoto důvodu bude odbor uzavřen již v prvním lednovém týdnu. Vyhotovené doklady si tak musejí lidé vyzvednout do konce roku nebo až po 14. lednu 2019.
(Zdroj: TZ města Turnov)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.