Byly spuštěny nové stránky TvA

2

Jak jsme avizovali, byly v neděli 9. dubna večer spuštěny nové webové stránky TvA. Naplnila se dlouhodobá snaha a úsilí několika lidí, kteří se na tvorbě nových stránek podíleli a podílí. Zvláštní poděkování patří profesionálům z libereckého NG studia. Především díky jejich zkušenostem bylo splněno hlavní zadání, a to „migrace“ původních stránek na nové. Došlo tedy k převodu tisíců článků a stovek fotografií. Co se nepodařilo, je převést na nové stránky i komentáře pod články, to bylo vzhledem k některým komentářům napadeným spamem nemožné. V provozu ale zůstává původní web, který fungoval víc než deset let (viz odkaz vpravo nahoře).
Co platí pro všechny uživatele, je bohužel nutnost nové registrace, což je s přechodem na nový web nevyhnutelné. Registrací máte možnost komentovat články, vytvářet vlastní záložky z obsahu a připravujeme také další služby. Nyní se plně soustřeďujeme na ostrý provoz, vše bylo odladěno, něco ale musí být doladěno až ostrým provozem. Také prosíme všechny, kteří mají nějaké náměty či připomínky, aby napsali na info@turnovskovakci.cz. Děkujeme!
Pravidelní čtenáři původního webu by se v novém prostředí měli rychle zorientovat. I to bylo zadáním pro tvůrce nových stránek.

Sdílet

Autor článku

2 komentáře

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.