ADRA pomáhá i těm, kteří si o pomoc neřeknou…

0

Možná i ve vašem okolí je někdo, komu by pomohla vaše pomoc. Někdo, kdo se stydí o pomoc požádat, někdo, koho to ani nenapadne a přesto možná patří mezi ty nejpotřebnější. Proto se ADRA rozhodla v tomto předvánočním čase těžkého roku 2020 zaměřit i na ty, kteří mají tíživou osobní situaci, ale sami o pomoc nepožádají.
Možná i vy znáte někoho takového. Znáte ho osobně, potkáváte se na návsi či ve městě, znáte i příběhy. Ozvěte se nám. Zkusíme vnést i k nim trochu více naděje, radosti a pomoci tak, jak se snažíme již roky.
Mezi námi je spousta lidí, kteří chtějí pomáhat konkrétní osobě, nenechává je lhostejným konkrétní příběh nebo konkrétní tíživá situace.

Podstata nové služby ADRY je v propojení dárce s potenciálním obdarovaným. Pomoc a přijetí pomoci je tak založeno právě na osobní jedinečnosti každého z nich.

Znáte někoho, kdo by chtěl pomoci, případně znáte i někoho, kdo se snaží bez pomoci obejít, ať je to sebetěžší? Ozvěte se nám. Neboť: „Společně s vámi chceme pomáhat i těm, kteří se snaží pomoci si sami…“
Zkusíme zájemce propojit. Zkusíme propojit ty, kteří jsou ochotni pomoci a osobní kontakt s obdarovaným je pro ně důležitý s těmi, kteří potřebují ulehčit jejich momentálně těžkou cestu ke klidnější přítomnosti či budoucnosti.
Podat pomocnou ruku. Přijmout pomáhající ruku. Blíží se Vánoce. Díky vám se mohou splnit i nevyřčená přání…
Pro více informací o projektu kontaktujte Milenu Čančíkovou, vedoucí charitativních obchodů, Dobrovolnické centrum ADRA Liberec, tel. 737 441 159.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.