NOVINKA V TURNOVĚ: MOVE – IT

0

Koncem března chystají v tenisové hale novinku, která výrazně obohatí nabídku zdejších fitness center – MOVE IT. Jde o novou metodu funkčního tréninku, který je založená na našich každodenních pohybech. Metoda je vyvrcholením letité snahy mnoha trenérů ve fitness centrech, instruktorů a vrcholových sportovců. „Toto speciální cvičení je dobré ke shození přebytečných kil a zpevnění postavy, výborné je pro zlepšení sebevědomí. Jednotlivé posilovací cviky jsou jednoduché, vycházejí z každodenních činností,“ říká turnovský instruktor Robert Havlín.

„Původně jsem byl majitelem tenisové haly Na Stebni pod Výšinkou pouze požádán o konzultaci. Protože s tím mám ale určité zkušenosti, domluvili jsme se nakonec, že myšlenku na oživení nabídky sportování v hale dovedeme do konce,“ přibližuje Havlín. Cvičí se s pomůckami, jako jsou velký míč či medicinbal, TRX, posilovací lana, kettlebells, překážky, žebřík, VIPR, Gunex, švihadla a další speciální cvičební pomůcky, pracuje se i s váhou vlastního těla.

n201402201204_sport_28_014_move-itVýsledky takového cvičení jsou skutečně vynikající, už za pár týdnů si vše budete moci vyzkoušet přímo v Turnově. Tato forma cvičení je vhodná pro každého, muže i ženy každého věku a jakékoliv tělesné kondice. Jednotlivé lekce připravuje zkušený cvičitel zájemcům přesně na míru.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.