KVĚTNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Poslední zápasy házenkářek a házenkářů v letošní sezoně, fotbal, cyklomaraton ve Střížovicích a také další ročník Memoriálu Ludvíka Daňka, největší atletické akce v Libereckém kraji.

Sobota 6. května
* FOTBAL / I. A třída: Přepeře – V. Hamry (MFS 14:00), I. B třída: Pěnčín – Mšeno, Jenišovice – Jablonné, Semilsko-OP: Přepeře B – Mříčná, Semilsko-OS: Mírová – Tatobity (vše 17:00).
* HÁZENÁ, II. liga, ženy: TJ Turnov – Astra Praha. Hala TJ ve Skálově ulici od 15.00 hodin. Od 13.00 hodin zde sedrají utkání druholigové mladší dorostenky s družstvem DHK Pardubice. Poslední domácí utkání sezony!
* HÁZENÁ, muži, interliga: TJ Turnov – HBC Jičín C, začátek v hale TJ v 18.30 hodin.

Neděle 7. května
* FOTBAL / DIVIZE: Turnov – K. Hora (17:00), Semilsko-OS: Rovensko B – Libštát B (17:00).

Sobota 13. května
* MTB MARATON: STŘÍŽOVICKÝ UPOCENEC, 5. ročník. Trasa 60 km na Pláně pod Ještědem a zpět. Start je ve 14.00 hodin ve Střížovicích. Toto cyklistické klání je součásti MTB poháru Českého ráje. Jak je dobrým zvykem na těchto pohárových závodech, nejde „jen“ o sport! Nedílnou atmosféru akci navíc dodává tým hendikepovaných cyklistů „Černí koně“, kteří se se vší vervou a nadšením poperou s nástrahami trasy. Akce se řídí mottem: Zasportovat si a užít si večer s muzikou. Letos přijala pozvání kapela KRÁSNÉ NOVÉ STROJE v čele s hudebníkem a výtvarníkem Stanislavem Divišem. Jsou zváni všichni. Ti, kteří chtějí soupeřit s nejlepšími, ti kteří chtějí bojovat sami se sebou, a také diváci a nadšenci nekonvenčních koncertů. Informace najdete na www.1strizovicka.cz.
* Fitness závody o Pohár obce Příšovice. Obec spolu s TJ Sokol Příšovice pořádají 2. ročník běžeckých a in-line závodů pro děti a širokou sportovní veřejnost u areálu ZŠ Příšovice s doprovodným programem. Začátek akce je v 12.00 hod, start závodů od 13.00 hod. Propozice závodů: www.prisovice.cz. Přihlášky účastníků na místě do 12.45 hod. nebo na www.sportchallenge.cz. Přijďte si zasportovat s celou rodinou!
* FOTBAL / Krajský přebor: Sedmihorky – Ž. Brod, I. A třída: Přepeře – Kr. Studánka (11:00 MFS Turnov), Rovensko – Doubí.

Sobota 13. a neděle 14. května
* JUDO: V sobotu 13. května se na Zimním stadionu L. Koška od 10.00 hodin uskuteční mistrovství ČR judo družstev žen, dorostenek, straších žákyň a starších žáků.
* JUDO: V neděli 14. května od 10.00 hodin začíná také na zimním stadionu 2. kolo ligy žáků a žákyň „O samurajskou katanu“. Soutěž probíhá ve dvou kategoriích a v roce 2016 se jí zúčastnilo 1 430 žákyň a žáků ze 40 oddílů celé ČR. Více na www.judoturnov.cz.

Sobota 20. května
* BRUSLAŘSKÉ ZÁVODY V MAŠKOVĚ ZAHRADĚ „O pohár starosty města Turnova“. Společnost Sportinline připravila již druhý ročník bruslařské soutěže na okruhu u sportovně rekreačního areálu v Maškově zahradě. Závodit se bude v jednotlivých kategoriích od nejmladších účastníků ve věku 7 let až po dospělé závodníky. Kapacita závodníků je omezena a registrovat se mohou zájemci na http://www.sportinline.cz/inline-zavody/. Startovné je po online registraci 100 Kč a na místě v den závodu 150 Kč. Kromě závodu bude v areálu připraven doprovodný program. Začátek je ve 13.00 hodin.
* FOTBAL / I. B třída: Pěnčín – Jablonné, Jenišovice – Frýdlant B, Semilsko-OS: Mírová – Horka, Tatobity – Zál. Lhota (vše 17:00).

Neděle 21. května
* FOTBAL / DIVIZE: FK Turnov – Čáslav (17:00), Semilsko-OS: Rovensko B – Víchová (17:00).

Úterý 23. května
* MEMORIÁL LUDVÍKA DAŇKA. Městský stadion L. Daňka Turnov. Více přineseme v samostatném článku.

Sobota 27. května
* FOTBAL / Krajský přebor: Sedmihorky – Doksy (17:00), I. A třída: Přepeře – Stráž p. R. (17:00 MFS Turnov), Semilsko-OP: Přepeře B – Bozkov B (14:00 MFS Turnov).
* HÁZENÁ, muži, interliga: TJ Turnov – ŽBS Železný Brod, začátek v hale TJ v 18.00 hodin.

Neděle 28. května
* FOTBAL / Semilsko-OS: Rovensko B – Mírová (17:00).

Sobota 3. června
* 4. ročník CHARITATIVNÍHO BĚHU PRO NADACI OLGY HAVLOVÉ. V tomto ročníku budeme běhat na podporu neurorehabilitace pro pětiletého pacienta, Matěje Ščibrana s mozkovou obrnou.
Právě VY máte možnost udělat tenhle svět hezčím a budete si moct s námi říct „Běžím, co můžu, POMŮŽU“. Místo konání: Okolí vodní nádrže Starý Harcov. Více informací najdete na: http://www.bezimpomuzu.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.