VZPOMÍNKOVÝ KONCERT NA WABIHO DAŇKA, SOUTĚŽ O VSTUPENKY

0

Sobota 27. ledna od 18.00 hodin, Kulturní dům Kacanovy. Celý večer je koncipován jako vzpomínkový na člověka Wabiho a na jeho písně. Začíná se už v 18.00 hodin, koncert bude rozdělen do tří bloků a bude končit kolem deváté až desáté večerní. Tudíž je vhodný i pro menší posluchače.

Pozvánka na vzpomínkový koncert

V prvním bloku se na pódiu vystřídají turnovští písničkáři Madla Brožková, Alenka a Franta Tomášovi, Šoumen a mnoho dalších. Každý zahraje jinou Wabiho píseň. Tak nějak po svém…
V druhém bloku zahraje letitý Wabiho spoluhráč a kamarád Miloš Dvořáček. Miloš je nejen fenomenální kytarista, ale zároveň také člověk, který s Wabim leccos zažil a který se o zážitky rád podělí s návštěvníky. Miloše doprovodí David Fiedler, jeho spoluhráč a opět vynikající kytarista.

V posledním bloku na pódiu uslyšíte místní kapelu Waldovy Matušky, která si připravila sérii Wabiho písní. Waldovy Matušky před čtyřmi lety odehráli s Wabi Daňkem ojedinělý společný koncert, který jim zůstal vryt hluboko v srdci (ZDE). A právě proto jsou iniciátory koncertu.

V úplném závěru pořádající muzikanti doufají v propojení všech zpěváků jak na pódiu, tak v hledišti, a ve společné zazpívání písní Rosa na kolejích a Listopadová.
Za pořadatele všechny zve Jan Bílý.
Vstupné: 200 Kč na místě, 150 Kč v předprodeji v trafice U Vildy ve Skálově ulici.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA VZPOMÍNKOVÝ KONCERT NA WABIHO DAŇKA
Tři vylosovaní čtenáři získají vždy po dvou vstupenkách na koncert. Chcete se soutěže zúčastnit? Vyjmenujte alespoň tři největší hity Wabiho Daňka. Své odpovědi posílejte na e-mailovou adresu: info@turnovskovakci.cz, nebo písemně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do čtvrtka 25. ledna do 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek, resp. do mailu napište „Wabi – Kacanovy 2018“.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.